Тарифні плани:

Простий

50/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • (додатково)📌 +100грн. + 1стаття

Оптимальний

200/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • + 4 силки в інших каталогах
  • (додатково)📌 +80грн. + 1стаття

Супер

600/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • + 10 силок в інших каталогах
  • + 1стаття

Замовити силки

Сайт про українські танці

Пов'язане з культурою

Сайт про українські танці

Сайт присвячений українським танцям і мистецтву танцю. Він є джерелом інформації про різні види танців, їхню історію, техніку та стилі. Сайт надає можливість ознайомитися з різноманітними танцювальними напрямками, включаючи народні танці, класичний б
Перейти на сайт

Сайт присвячений українським танцям і мистецтву танцю. Він є джерелом інформації про різні види танців, їхню історію, техніку та стилі. Сайт надає можливість ознайомитися з різноманітними танцювальними напрямками, включаючи народні танці, класичний б

На цьому сайті ви знайдете найповніші відомості про українські народні несценічні танці – обрядові та побутові (постобрядові, необрядові). Це ті танці, які, насамперед, створювалися, з’явилися для участі в них всіх охочих.

Сайт присвячений українським танцям і мистецтву танцю. Він є джерелом інформації про різні види танців, їхню історію, техніку та стилі. Сайт надає можливість ознайомитися з різноманітними танцювальними напрямками, включаючи народні танці, класичний балет, сучасний танець, латиноамериканські танці, хіп-хоп, танець на пілоні та багато інших.

На сайті ви знайдете статті, новини, інструкції та поради щодо танцю. Ви зможете ознайомитися з історією та культурою різних країн через їхні національні танці. Крім того, сайт може бути корисним для танцівників усіх рівнів - від початківців до професіоналів, які шукають поради щодо техніки, тренувань, підготовки до виступів та змагань.

Також тут містяться відомості про дослідників народного традиційного танцю та про етнохореографів, які у своїй творчій діяльності вдало використовували й використовують український танцювальний фольклор.

Зокрема, тут зібрано окремо танці у первинному, вторинному і сценічному побутуванні (існуванні, виконанні) та музичний супровід до них.

На сайті ви також зможете знайти розклади танцювальних занять, майстер-класи, конкурси і інші події, пов'язані з танцями. Сайт сприяє спілкуванню танцювальної спільноти, де ви можете обмінюватися досвідом, задавати питання та отримувати поради від інших танцювальних ентузіастів.

Відвідування сайту дозволить вам поглибити свої знання про танці, знайти натхнення, отримати інформацію про події танцювальної сцени та підтримати свою страсть до мистецтва танцю.

Постійна силка на сайт в каталозі сайтів UkrWeb ⭐🏆⭐:

Схожі сайти:

танці, танцю, поради, ознайомитися, танець, інших, сайті, зможете, знайти, танцювальних, події, танцювальної, присвячений, українським, танцям, мистецтву, джерелом, інформації, різні, танців   /     /   ( ⮍2024-04-13)   /   Культура та Музика
Каталог сайтів України Ukraine Web

Лічильник:

daily : 15 weekly : 3211 monthly : 3211 yearly : 3211 all : 3211

Каталог сайтів Ukraine ⭐🏆⭐ Web

Реєстрація в білих каталогах є оптимальним рішенням для власників сайтів, яким потрібна швидка переіндексація їхніх ресурсів!

Вартість реєстрації