Тарифні плани:

Простий

50/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • (додатково)📌 +100грн. + 1стаття

Оптимальний

200/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • + 4 силки в інших каталогах
  • (додатково)📌 +80грн. + 1стаття

Супер

600/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • + 10 силок в інших каталогах
  • + 1стаття

Замовити силки

Київський готель Shambala Wellness Club

Готелі, хостели, котеджі

Київський готель Shambala Wellness Club

Засновники Shambala Wellness Club, бажаючи створити найбільш гармонійне місце для оздоровлення, відпочинку та ментального розвитку людини, звернулися за допомогою до найдавнішої науки Васту Шастра (прабатько давньокитайської науки Фен-Шуй). Васту – ц
Перейти на сайт

Засновники Shambala Wellness Club, бажаючи створити найбільш гармонійне місце для оздоровлення, відпочинку та ментального розвитку людини, звернулися за допомогою до найдавнішої науки Васту Шастра (прабатько давньокитайської науки Фен-Шуй). Васту – ц

Засновники Shambala Wellness Club, бажаючи створити найбільш гармонійне місце для оздоровлення, відпочинку та ментального розвитку людини, звернулися за допомогою до найдавнішої науки Васту Шастра (прабатько давньокитайської науки Фен-Шуй). Васту – це знання про те, як правильно спланувати та облаштувати простір відповідно до законів природи.

Плануючи побудувати заміський клуб, засновники Shambala насамперед задумалися про те, в якій стороні світу, відносно міста Києва, він буде розташований. І найкращим напрямком для цього став північний схід, де панує планета Юпітер. Добробут, оптимізм та здатність до самосвідомості – ось щедрі дари цієї доброзичливої планети небесного пантеону. Першоелемент Води, що переважає в цьому напрямку, сприяє накопиченню енергії, дає імпульс до очищення на фізичному та духовному рівнях.

Місце будівництва було вибрано на березі чистої та швидкоплинної річки Десни, яка відома своїми лікувальними властивостями та великим вмістом йоду. І в’їзд, і вхід в Shambala Wellness Club знаходяться зі східного боку, що, згідно з наукою Васту, є найкращим напрямком для входу енергії до приміщення. Велика кількість масивних вікон і відкритий простір у східному секторі території дає можливість променям сонця проникати в будівлю, даруючи радість і процвітання всім, хто в ній знаходиться.

Корпус будівлі має правильну прямокутну форму та ідеально зорієнтований щодо сторін світу, що забезпечує гармонійний перебіг енергій та сприятливий вплив планет на всі сектори простору. При будівництві комплексу були використані натуральні матеріали, які представляють першоелемент Землі. Спокій, умиротворення, впевненість у завтрашньому дні – такими настроями пронизаний простір, що має «міцне коріння».

Адреса готелю в Києві:

Київська область,

Броварский район,

с.Рожни, вул. Свободи, 67

Постійна силка на сайт в каталозі сайтів UkrWeb ⭐🏆⭐:

Схожі сайти:

Shambala, Васту, простір, Wellness, науки, світу, найкращим, напрямком, енергії, Засновники, бажаючи, створити, найбільш, гармонійне, місце, оздоровлення, відпочинку, ментального, розвитку, людини   /     /   ( ⮍2024-04-13)   /   Туризм та Відпочинок
Каталог сайтів України Ukraine Web

Лічильник:

daily : 9 weekly : 3173 monthly : 3173 yearly : 3173 all : 3173

Каталог сайтів Ukraine ⭐🏆⭐ Web

Реєстрація в білих каталогах є оптимальним рішенням для власників сайтів, яким потрібна швидка переіндексація їхніх ресурсів!

Вартість реєстрації