Тарифні плани:

Простий

50/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • (додатково)📌 +100грн. + 1стаття

Оптимальний

200/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • + 4 силки в інших каталогах
  • (додатково)📌 +80грн. + 1стаття

Супер

600/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • + 10 силок в інших каталогах
  • + 1стаття

Замовити силки

Український культурний фонд

Юридичні послуги

Український культурний фонд

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та дух
Перейти на сайт

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та дух

Сайт є захоплюючим веб-ресурсом, який пропонує українцям широкий спектр цікавої інформації та корисних послуг. Це місце, де можна знайти багато розділів та ресурсів, що стануть в пригоді українським громадянам у різних сферах життя.

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

На сайті є розділ "Новини", де ви можете ознайомитися з останніми подіями, новинами та актуальними темами в Україні. Цей розділ допоможе вам бути в курсі суспільно-політичної ситуації, економічних тенденцій, культурних подій та багато іншого.

Також на сайті присутній розділ "Сфери життя", де ви знайдете корисну інформацію та поради з різних аспектів повсякденного життя. Тут можна знайти статті про здоров'я, освіту, сім'ю, культуру, спорт та багато іншого. Цей розділ стане в нагоді для всіх, хто хоче бути в курсі найновіших тенденцій та отримати корисні поради.

Українці також зможуть скористатися розділом "Послуги", де є широкий вибір корисних послуг, що можуть допомогти в різних ситуаціях. Це можуть бути послуги юристів, фінансові консультації, послуги перекладу, туристичні послуги та інше. Цей розділ дозволяє знайти надійні послуги в різних сферах і впевнено рухатися вперед.

Контакти Український культурний фонд:

Адреса:
 01010, Україна, Київ, вул. Лаврська 10-12 
Facebook:
https://facebook.com/ucf.ua
Instagramm:
https://www.instagram.com/ucf.ua/

Сайт також надає можливість підписатися на розсилку новин та оновлень, щоб бути в курсі останніх подій безпосередньо на електронну пошту. 


Постійна силка на сайт в каталозі сайтів UkrWeb ⭐🏆⭐:

Схожі сайти:

розділ, послуги, культурний, курсі, різних, Український, розвитку, культури, культурного, сайті, тенденцій, подій, багато, іншого, життя, поради, знайти, також, можуть, державна   /     /   ( ⮍2024-04-13)   /   Держава - Суспільство
Каталог сайтів України Ukraine Web

Лічильник:

daily : 15 weekly : 3211 monthly : 3211 yearly : 3211 all : 3211

Каталог сайтів Ukraine ⭐🏆⭐ Web

Реєстрація в білих каталогах є оптимальним рішенням для власників сайтів, яким потрібна швидка переіндексація їхніх ресурсів!

Вартість реєстрації