Тарифні плани:

Простий

50/грн

 • 1 силка в ukr-web
 • (додатково)📌 +100грн. + 1стаття

Оптимальний

200/грн

 • 1 силка в ukr-web
 • + 4 силки в інших каталогах
 • (додатково)📌 +80грн. + 1стаття

Супер

600/грн

 • 1 силка в ukr-web
 • + 10 силок в інших каталогах
 • + 1стаття

Замовити силки

Кондиціонери у Львові

Послуги

Кондиціонери у Львові

Наша компанія “AeroClimat” продає кондиціонери у Львові та виконує монтаж кондиціонерів і спліт-систем будь-яких обраних замовником моделей в мінімальні терміни.
Перейти на сайт

Наша компанія “AeroClimat” продає кондиціонери у Львові та виконує монтаж кондиціонерів і спліт-систем будь-яких обраних замовником моделей в мінімальні терміни.

Наша компанія “AeroClimat” продає кондиціонери у Львові та виконує монтаж кондиціонерів і спліт-систем будь-яких обраних замовником моделей в мінімальні терміни. А також пропонує налаштування обладнання та консультації щодо його застосування. Працювати з системами дуже просто-достатньо задати необхідну температуру з пульта, і пристрій буде автоматично її підтримувати на певному рівні.

Що входить стандартний монтаж кондиціонера в Львоі та Львівській області?
Найбільш зручний варіант, як для офісу, так і для квартири — пакетний, тобто вибір стандартного пакету монтажу, коли всі послуги виконує одна компанія. Якщо перед установкою спліт системи Ціна тільки за установку є саме тим, що ви шукаєте, рекомендуємо отримати індивідуальну консультацію у нашого фахівця.

Під "стандартними", або» пакетними " Умовами розуміється установка кондиціонера в квартирі, на підприємстві або в офісі однією компанією. При цьому повністю виконуються всі операції, від кріплення до підключення і настройки. Якщо у замовника вже виконана частина робіт, і його цікавить тільки установка, підключення або настройка, зверніться до наших менеджерів. Вони в індивідуальному порядку визначать вартість робіт для кожного конкретного випадку.

У термін " стандартний монтаж кондиціонера» включені наступні операції:

 • - доставка на місце обладнання;
 • - прокладка траси для передачі фреону між внутрішнім і зовнішнім блоками, довжиною до 4 метрів;
 • - свердління отворів в стінах, товщиною до 60 см. включно;
 • - монтаж зовнішнього блоку на зовнішній частині стіни або з рівня землі не більше ніж на 2,5 метра у висоту
 • - установка внутрішнього блоку в приміщенні;
 • - прокладка силового кабелю (не більше 3 м).                

Після завершення монтажу кондиціонера, наші інженери проведуть тестування системи і, при необхідності, її налаштування. А також проконсультують замовника, Як підібрати найоптимальніший режим системи кондиціонування.

Якщо потрібні відступу від стандартних умов монтажу кондиціонера, такі як велика товщина стіни, подовжені фреонова траса або силовий кабель, вартість робіт буде збільшена. В цьому випадку при установці кондиціонера в Львові ціна послуги буде визначена інженером в ході індивідуальної консультації.

Наші конструктори розробили 12 варіантів (схем) установки кондиціонерів, на основі найбільш поширених на сьогоднішній день в архітектурі типів планування приміщень. У них враховується, де найкраще розміщувати внутрішні і зовнішній блоки, щоб забезпечити оптимальні умови вентиляції і кондиціонування. Наявність схем допоможе більш точно і швидко оцінити підсумкову вартість робіт по установці кондиціонера в конкретному приміщенні в залежності від його планування.

Сучасні споит-системи працюють безшумно і не створюють різких перепадів температури. Тому їх рекомендується встановлювати навіть в кімнаті з маленькими дітьми. Гул працюючих пристроїв не потривожить чуйний сон малюків, але при цьому очистить від пилу і охолодить повітря, створивши корисну для зростаючого організму атмосферу.

Кондиціонери не тільки охолоджують повітря в приміщенні, але і виконують безліч інших важливих функцій:

 1. - фільтрацію пилу;
 2. - іонізація;
 3. - зволоження.

Ці опції особливо важливі для жителів мегаполісу. Адже не секрет, що велика кількість транспорту, вихлопних газів, викиди промислових підприємств створюють в навколишньому повітрі суспензія пилових частинок, шкідливих і навіть небезпечних речовин. Установка системи кондиціонування з режимом фільтрації повітря стане відмінним вкладенням у підтримку здоров'я. Видаливши з повітря частинки пилу, спори рослин, розпорошені хімічні сполуки, вона позбавить користувача від алергічних реакцій і подразнення дихальних шляхів. Це підвищить працездатність і зміцнить здоров'я.

Саме тому попит на послуги з монтажу кондиціонерів залишається високим не тільки влітку, але і в інші сезони. Ми виконуємо роботи при температурах не нижче +5° С.

Тільки професійний монтаж у Львові!

Постійна силка на сайт в каталозі сайтів UkrWeb ⭐🏆⭐:

Схожі сайти:

Кондиціонери у Львові, купить кондиціонер   /     /   ( ⮍2024-04-13)   /   Бізнес та Виробництво
Каталог сайтів України Ukraine Web

Лічильник:

daily : 10 weekly : 3131 monthly : 3131 yearly : 3131 all : 3131

Каталог сайтів Ukraine ⭐🏆⭐ Web

Реєстрація в білих каталогах є оптимальним рішенням для власників сайтів, яким потрібна швидка переіндексація їхніх ресурсів!

Вартість реєстрації