Тарифні плани:

Простий

50/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • (додатково)📌 +100грн. + 1стаття

Оптимальний

200/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • + 4 силки в інших каталогах
  • (додатково)📌 +80грн. + 1стаття

Супер

600/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • + 10 силок в інших каталогах
  • + 1стаття

Замовити силки

Свіжообсмажена кава з доставкою по Україні. Senso Coffee

Кулінарія

Свіжообсмажена кава з доставкою по Україні. Senso Coffee

Кава вирощена на високогірних плантаціях в ідеальних кліматичних умовах яка зібрана вручну та пройшла ретельний відбір та обробку.
Перейти на сайт

Кава вирощена на високогірних плантаціях в ідеальних кліматичних умовах яка зібрана вручну та пройшла ретельний відбір та обробку.

В нашому інтернет магазині обсмаженої кави можна купити такі сорти:Single OriginКава яка має мітку Single Origin може бути відстежена до однієї ферми фермера виробника врожаю або регіону в одній країні. Вона зазвичай має виразний смак який базується на кліматі регіону де кава вирощується а також на конкретних умовах обробки виробника. Також має обмежену доступність ексклюзивність оскільки каву не можна виробляти у надзвичайно великих кількостях.Specialty GradeSenso Coffee виключно закуповує обсмажує та продає каву класу Specialty Grade Coffee. Specialty кава як визначено SCAA Specialty Coffee Association of America - це 100 Арабіка яка набирає більше ніж 80 балів за їх шкалою від 0 до 100. Ця строга шкала оцінювання є повним оглядом кави в зеленому обсмаженому помеленому та завареному стані. Кави які отримують статус Specialty мають дуже мало дефектів зазвичай вирощуються в віддалених регіонах з ідеальним кліматом та мають унікальні якості в чашці. Менш як 20 всієї кави яка вирощується у світі досягає статусу Specialty Grade Coffee.Craft-roastedКожен вид кави обсмажується індивідуально відповідно до країни регіону або ферми походження. Senso Coffee працює над тим щоб зрозуміти що є унікальним для кожної з наших кав і застосовує стратегії обсмажування щоб підкреслити все що може запропонувати кава. Ми відстежуємо ключові параметри обсмажування контролюємо умови навколишнього середовища та вносимо зміни до процесу обсмажування щоб належним чином контролювати обсмаження. Кава смажиться лише в невеликих партіях що дає більше контролю над зернами. Ми сподіваємося що наші зусилля покращать кожну чашку кави яку ви п’єте
Постійна силка на сайт в каталозі сайтів UkrWeb ⭐🏆⭐:

Схожі сайти:

Свіжообсмажена кава обсмажена кава   /     /   ( ⮍2024-05-02)   /   Різне
Каталог сайтів України Ukraine Web

Лічильник:

daily : 9 weekly : 3241 monthly : 3241 yearly : 3241 all : 3241

Каталог сайтів Ukraine ⭐🏆⭐ Web

Реєстрація в білих каталогах є оптимальним рішенням для власників сайтів, яким потрібна швидка переіндексація їхніх ресурсів!

Вартість реєстрації