Тарифні плани:

Простий

50/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • (додатково)📌 +100грн. + 1стаття

Оптимальний

200/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • + 4 силки в інших каталогах
  • (додатково)📌 +80грн. + 1стаття

Супер

600/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • + 10 силок в інших каталогах
  • + 1стаття

Замовити силки

Створення сайтів

WEB + SEO

Створення сайтів

Створюємо і просуваємо комерційні сайти та інтернет-магазини з 2010 року. За цей час реалізовано біля 50 проектів для малого і середнього бізнесу.
Перейти на сайт

Створюємо і просуваємо комерційні сайти та інтернет-магазини з 2010 року. За цей час реалізовано біля 50 проектів для малого і середнього бізнесу.

Веб-студія "rullan"
Ми створюємо і просуваємо комерційні сайти та інтернет-магазини з 2010 року. За цей час реалізовано біля 50 проектів для малого і середнього бізнесу.

Розуміючи, що кожен замовник бажає отримати робочий сайт за прийнятною ціною, ми сфокусувалися на пошуку мінімальної вартості не на шкоду якості. І знайшли золоту середину - на даний момент вартість розробки сайту в нашій веб-студії починається з 5000 грн., при терміні запуску проекту у 18 робочих днів.

Ціни на створення сайтів під ключ
Чесна і зрозуміла ціна - це те, що ми вважаємо одним із своїх переваг. Ми оптимізували робочий процес так, щоб пропонувати послуги за мінімальною ціною при збереженні необхідної якості digital-розробки. Ми використовуємо тільки ті прийоми, які підвищують конверсію сайту і не збільшують собівартість. Встановлення зрозумілих цін і детальні кошториси на створення і просування сайтів - частина обраного підходу у відносинах з клієнтами.

Постійна силка на сайт в каталозі сайтів UkrWeb ⭐🏆⭐:

Схожі сайти:

розробки, якості, сайту, робочий, ціною, сайтів, створення, процес, пропонувати, послуги, мінімальною, збереженні, своїх, зрозуміла, Чесна, робочих, вважаємо, одним, переваг, необхідної   /     /   ( ⮍2024-04-13)   /   Інтернет та ШІ
Каталог сайтів України Ukraine Web

Лічильник:

daily : 9 weekly : 3241 monthly : 3241 yearly : 3241 all : 3241

Каталог сайтів Ukraine ⭐🏆⭐ Web

Реєстрація в білих каталогах є оптимальним рішенням для власників сайтів, яким потрібна швидка переіндексація їхніх ресурсів!

Вартість реєстрації