Тарифні плани:

Простий

50/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • (додатково)📌 +100грн. + 1стаття

Оптимальний

200/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • + 4 силки в інших каталогах
  • (додатково)📌 +80грн. + 1стаття

Супер

600/грн

  • 1 силка в ukr-web
  • + 10 силок в інших каталогах
  • + 1стаття

Замовити силки

Сайт про розвиток бізнесу та іновації в Україні

Інформаційні агенства

Сайт про розвиток бізнесу та іновації в Україні

Сайт про розвиток бізнесу та іновації в Україні - зосередженося на різних основних розділах, що стосуються розвитку бізнесу
Перейти на сайт

Сайт про розвиток бізнесу та іновації в Україні - зосередженося на різних основних розділах, що стосуються розвитку бізнесу

Сайт про розвиток бізнесу та іновації в Україні - https://biggggidea.com/ зосередженося на різних основних розділах, що стосуються розвитку бізнесу, інновацій, маркетингу та креативних ідей. Ось кілька основних розділів на цьому сайті:

Бізнес-ідеї: У цьому розділі представлені цікаві та незвичайні бізнес-ідеї, які можуть надихнути підприємців та творчих людей. Ви знайдете ідеї для різних галузей, продуктів та послуг, а також поради щодо реалізації власного бізнесу.


Маркетинг та реклама: Цей розділ присвячений маркетинговим стратегіям, рекламі та просуванню бізнесу. Ви знайдете статті, поради та кейси, які допоможуть вам ефективно просувати свій бренд, залучати клієнтів та розробляти маркетингові кампанії.


Інновації та технології: У цьому розділі представлена інформація про останні інновації, нові технології та їх вплив на бізнес. Ви дізнаєтеся про тренди в галузі технологій, стартапи, розробки та новаторські рішення.


Креативність та дизайн: Розділ, що зосереджений на креативності, дизайні та візуальному сприйнятті. Ви знайдете статті та ідеї про творчість, дизайнерські рішення, мистецтво в рекламі та візуальне брендування.


Підприємництво та лідерство: Цей розділ присвячений підприємницьким навичкам, управлінню командою та розвитку особистості як лідера. Ви знайдете поради щодо підприємницького мислення, лідерства, розвитку навичок та ефективного управління бізнесом.

Загалом, сайт https://biggggidea.com/ надає корисну та натхненну інформацію для підприємців, маркетологів, креативних людей та всіх, хто зацікавлений у розвитку бізнесу та інноваціях.

Постійна силка на сайт в каталозі сайтів UkrWeb ⭐🏆⭐:

Схожі сайти:

знайдете, поради, бізнесу, розвитку, цьому, розділі, підприємців, людей, розділ, присвячений, рекламі, статті, технології, рішення, Бізнесідеї, представлені, цікаві, незвичайні, бізнесідеї, можуть   /     /   ( ⮍2024-04-13)   /   ЗМІ і Довідники
Каталог сайтів України Ukraine Web

Лічильник:

daily : 4 weekly : 3191 monthly : 3191 yearly : 3191 all : 3191

Каталог сайтів Ukraine ⭐🏆⭐ Web

Реєстрація в білих каталогах є оптимальним рішенням для власників сайтів, яким потрібна швидка переіндексація їхніх ресурсів!

Вартість реєстрації