Windows 7 без антивіруса не отримує оновлення безпеки. Як виправити?

586 переглядів Немає коментарів

Як встановити оновлення безпеки для Windows 7, якщо ви не користуєтеся антивірусом. Оновлення блокуються тільки для користувачів, які не встановили повністю сумісне антивірусне ПЗ.

Проблеми сумісності патчів для вразливостей Meltdown і Spectre привели до припинення доставки оновлень безпеки користувачам Windows. В останній вівторок патчів Microsoft змінила свою політику лише для користувачів Windows 10, але користувачі Windows 7 і 8.x були обділені увагою.

Немає антивіруса – немає оновлень безпеки

Проблема полягає в наступному: поновлення блокуються тільки для користувачів, які не встановили повністю сумісне антивірусне ПЗ. При установці підтримуваного антивіруса в реєстрі операційної системи створюється спеціальний ключ, який дозволяє виконання оновлення. Якщо ви використовуєте операційну систему без будь-якого антивірусного захисту, то даний ключ не буде створено, і ви не зможете отримати важливі оновлення безпеки. Однак, існує спосіб обійти ці обмеження.


Реклама: Якісне відновлення матриці гранулятора – швидко і з гарантією на http://ps.intervit.group/


Звичайно, повна відмова від антивірусного захисту тягне додаткові ризики безпеки, але в будь-якому випадку користувач самостійно робить свій вибір. Як показує даний інцидент, відсутність антивіруса може привести до несподіваних побічних ефектів. Проте, досить невеликого Твіка реєстру, щоб знову відновити контроль над комп’ютером, включити оновлення і зробити деякі кроки для його захисту.

Як відновити отримання оновлень для Windows 7

Отже, що відновити отримання оновлень в Windows 7, виконайте наступні дії:

  • Натисніть клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно “Виконати”, введіть regeditі натисніть Enter. Підтвердіть запит служби контролю облікових записів.

  • У редакторі реєстру перейдіть по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ QualityCompat (якщо розділ не існує, вам потрібно створити його вручну).
  • У розділі QualityCompat виберіть Створити> Параметр DWORD (32 біти) і назвіть його cadca5fe-87d3-4b96-b7fb-a231484277cc

  • Закрийте редактор реєстру та перезавантажте Windows.

При запуску служби Windows Update ви виявите, що система знову може отримувати оновлення.

Windows-Update

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *