Як встановити драйвер на відеокарту NVIDIA без зайвих компонентів

nvidia_geforce_logotip
411 переглядів Немає коментарів

Інструкція, як встановити тільки драйвер для відеокарти NVIDIA без додаткових компонентів: 3D Vision, HD аудіо драйвер, програмне забезпечення PhysX і GeForce Experience

nvidia_game_process

Коли справа стосується драйверів для відеокарт NVIDIA, то більшість користувачів можна розділити на 2 категорії – ті хто використовують драйвери, що поставляються з операційною системою, і ті, які встановлюють пакети драйверів з сайту NVIDIA.


За останній час інсталяційний пакет драйверів NVIDIA серйозно підріс. Тепер він включає не тільки необхідний драйвер, але і безліч інших компонентів, який можуть навіть не знадобитися, в залежності від призначення комп’ютера.

Інсталятор NVIDIA за замовчуванням встановлює компоненти 3D Vision, HD аудіо драйвер, програмне забезпечення PhysX і GeForce Experience. Навіть коли користувач відключає галочки, відповідні додатковим компонентам, в систему все-одно будуть встановлені деякі додаткові служби і сервіси телеметрії.

Встановлюємо тільки драйвер для відеокарти NVIDIA

Важливо! Представлена ​​нижче інструкція дозволяє встановити тільки графічний драйвер без непотрібних компонентів. Переконайтеся, що вам не потрібні для роботи додаткові компоненти, не виконуйте ці кроки.

Також зверніть увагу, що установка драйвера як і раніше буде додавати компоненти, такі як дві служби Nvidia Display Container LS і Nvidia Telemetry Container. Після установки ви можете відключити або видалити їх.

1. Видаляємо старий драйвер з системи

Перед установкою нового драйвера рекомендується повністю видалити старий драйвер з комп’ютера. Для цього можна скористатися програмою Display Driver Uninstaller.

2. Завантажте новітній драйвер NVIDIA

Перейдіть на офіційний сайт NVIDIA і скачайте драйвер, відповідний для вашої відеокарти і операційної системи.

3. Розпакуйте інсталяційний файл з драйвером

Щоб витягти вміст настановної файлу на локальний жорсткий диск можна скористатися будь-яким архіватором, наприклад, 7-Zip.

Razarkhiviruyte_instalyatsiynyy_fayl_z_drayverom

4. Встановіть драйвер в Windows

Вам потрібно відкрити Диспетчер пристроїв Windows, оскільки установка драйвера буде здійснюватися за допомогою аплету панелі управління. Найпростіший спосіб відкрити Диспетчер пристроїв – натиснути клавішу Windows, набрати hdwwiz.cpl і натиснути клавішу Enter (Введення).

Знайдіть у списку пристроїв свою відеокарту, клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт “Оновити драйвер”.

Znayditʹ_u_spysku_prystroyiv_svoyu_videokartu

Потім виберіть опцію “Виконати пошук драйверів на цьому комп’ютері” і виберіть папку з драйвером.

poshuk_drayveriv

Натисніть кнопку “Далі” і почекайте, поки Windows виявить драйвер і зробить його установку в системі.

Windows_vyyavytʹ_drayver

В кінцевому підсумку ви повинні отримати повідомлення “Система Windows успішно оновила драйвери”. Це означає, що драйвер встановлений і використовується системою.

Windows_uspishno_onovyv_drayvery

Висновок

Якщо ви хочете встановити тільки драйвер для відеокарти без додаткових компонентів, то дана інструкція являє один з можливих варіантів. Також аналогічного ефекту можна домогтися, відключивши галочки в установнику NVIDIA і самостійно виконавши очищення і відключення компонентів після установки.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *