Як включити темний режим Google Chrome у Win 10

chrome_black_skin
346 переглядів 2 коментарі

Chrome 74 офіційно доступний для Windows, Mac і Linux. Всупереч очікуванням розробники повною мірою не додали підтримку темного режиму в новій версії браузера.

Компанія Google випустила нову версію веб-браузера Chrome 74 для Windows, Mac і Linux.

Автоматичного оновити браузер можна перейшовши в меню > Довідка > Про Google Chrome.

Темна тема для Windows 10 – відкладена

Нагадаємо, що підтримка темної теми у системах macOS з’явилася ще з виходом Chrome 73, але в Windows 10 повномасштабне впровадження даної функції Chrome відкладається. Планується, що Chrome буде автоматично перемикатися між темним і світлим режимами в залежності від налаштувань операційної системи. Темна тема в Chrome буде дуже схожа на вікно режиму інкогніто.

Компанія підтвердила, що підтримку темного режиму отримають не всі користувачі Chrome 74. Представник компанії зазначив:

Я підтверджую, що ця функція буде доступна невеликому числу користувачів Chrome 74. Вона стане широкодоступною в найближчому майбутньому.

Як включити темний режим Google Chrome

chrome_black

Якщо ви не хочете чекати, поки Google надасть вам доступ до даної функції, її можна включити примусово наступним способом.

  • Виберіть ярлик Chrome, клацніть правою кнопкою миші та виберіть пункт Властивості.
  • Додайте ключ –force-dark-mode через пробіл в кінець поля Об’єкт
  • Запустіть Chrome, і темний режим буде включений. Якщо ви зазвичай запускаєте Chrome зі значка з панелі завдань, то його потрібно відкріпити і закріпити ярлик з доданим ключем.

Chrome завжди пропонував підтримку тим оформлення, але даний офіційний режим поставляється з коректно налаштованими контекстними меню і панель завантажень.

Chrome 74 також включає в себе ряд інших змін, які не так очевидні візуально. Анімаційні функції Chrome тепер можна відключити, щоб зменшити візуальне «заколисування». Також додано новий прапорець, щоб заборонити сайтам виявляти режим інкогніто.

Останні коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *