Як швидко знайти свій смартфон? Google в допомогу!

logo_dodatku_find_my_smartphon
462 перегляди Немає коментарів

З дитинства батьки вчили нас бути дуже ощадливими і уважними, стежити за своїми особистими речами. Звичайно, це дало свої результати, але не завжди самі «дорослі» знають, де та чи інша річ 🙂 Особливо часто така ситуація відбувається зі смартфонами – буває, покладеш його десь в квартирі, а потім шукаєш півдня …Але ж є ситуації, на які ми не можемо вплинути. Наприклад, смартфон можуть вкрасти або гаджет раптом загубиться поза домом. У такому випадку процес пошуку ставати набагато складніше. Що ж робити, якщо ваш улюблений смартфон пропав? Компанія Google зможе відповісти на це питання.

Нещодавно на конференції I / O корпорація анонсувала свіжий додаток під назвою «Find My Device», що автоматично пояснює призначення новинки. Так, дана програма розроблена фахівцями Google для пошуку зниклих або вкрадених смартфонів, що працюють на Android. За допомогою програми будь-який користувач зможе відстежити по карті, де саме перебуватиме його гаджет. Також власник смартфону зможе віддалено заблокувати пристрій, стерти з нього важливі дані, активувати дзвінок. Звичайно, це все працює для тих, у кого є Google-аккаунт.

skrinshot_karty_poshuku_moho_devaysa

Найпростіше буде того, хто «втратив» смартфон в квартирі: програма «Find My Device» дозволяє включити дзвінок на самій високому рівні гучності, навіть якщо гаджет перебувати в режимі вібрації. Ну, а якщо користувач зрозуміє, що його девайс перебувати поза домом, то він зможе легко видалити всі особисті файли і дані віддалено.

Новий додаток «Find My Device» зрозумілий в налаштуваннях. У верхній частині екрану користувач зможе побачити всі свої гаджети наочно і легко переключитися між ними. Зручна програма працює на основі Google Play Protect і вже доступна для скачування в Google Play.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *