Як повністю видалити драйвери відеокарт NVIDIA, AMD і Intel

win-10+keys
556 переглядів Немає коментарів

Якщо ви міняєте відеокарту або зіткнулися з проблемами роботи драйвера, додаток Display Driver Uninstaller допоможе повністю видалити драйвери відеокарт NVIDIA, AMD і Intel, щоб зробити чисту установку.

Для сучасних ОС Windows часто не потрібно окремо встановлювати драйвери відеокарт, так як вони входять в склад системи. Особливо це актуально для користувачів, які не хочуть встановлювати численні додаткові компоненти, що поставляються з драйвером.


Snappy Driver Installer – установщик драйверів


Якщо ж ви є затятим геймером або вам просто потрібні деякі допоміжні утиліти, рекомендується встановити оновлені версії драйверів NVIDIA, AMD або Intel, щоб отримати покращення продуктивності, стабільності і нові функції.

Іноді ви можете зіткнутися з проблемами після установки драйверів. Завжди є ймовірність, що нова версія може конфліктувати з встановленою грою або який-небудь додаток, що використовує драйвер, почне вести себе некоректно.

Ось чому дуже часто може знадобиться повне видалення драйверів з системи. У більшості випадків виручає видалення стандартними засобами системи, проте, в деяких випадках процес видалення драйвера може не завершитися або зупинитися через збій, причину якого складно усунути самостійно. Для цього можна скористатися нашою окремою інструкцією.
yak-vydalyty-drayver

Як видалити драйвер відеокарти NVIDIA / AMD / Intel

Завантажити Display Driver Uninstaller

В цих випадках буде корисно сторонній додаток Display Driver Uninstaller для видалення драйверів відеокарт NVIDIA, AMD і Intel. Програма сумісна з усіма останніми версіями Windows. Розробник пропонує запустити утиліту в безпечному режимі, але це необов’язкова умова. У користувача питається, потрібно виконати завантаження в безпечному режимі чи ні. Якщо ви відповісте ствердно, то переконайтеся, що зберегли прогрес всіх змін, тому що комп’ютер відразу почне автоматичне перезавантаження.

Програма може також включати / відключати автоматичне оновлення драйверів через Центр оновлення Windows. Ви отримаєте інформацію про це під час запуску програми.

Всі основні функції програми відображаються на одному екрані. У верхній частині користувач може вибрати графічний драйвер, який потрібно видалити. Ця функція стане в нагоді, коли ви міняєте свою відеокарту і хочете видалити усі компоненти драйвера, встановлені в системі.

Display Driver Uninstaller підтримує три режими роботи:

  • Видалити і перезавантажти (рекомендується)
  • Видалити без перезавантаження (може призвести до проблеми чорного екрану)
  • Видалити і відключити (для установки нової відеокарти)

Також є кілька додаткових операцій: видалити NVIDIA GeForce Experience і включити установку драйверів через Windows Update за замовчуванням. У вікні “Параметри” можна включити видалення 3DTV і Physx, а також видалення тимчасових папок C:\NVIDIA і C:\AMD, які використовуються при установці драйверів

Перш ніж вибрати який-небудь з параметрів, переконайтеся, що ви завантажили пакет драйвера відеокарти з веб-сайту виробника, він вам знадобиться після завершення видалення існуючих драйверів.

Якщо ви виберете опцію “Видалити і перезавантажити“, то помітите, що система автоматично перезавантажується після короткого періоду видалення. Якщо ви не обрали автоматичну установку драйвера Windows буде використовувати загальний драйвер відеокарти, який може працювати з більш низькою роздільною здатністю.

Примітка: вихідний код програми Display Driver Uninstaller доступний для інспектування на сервісі GitHub.

Висновок

Display Driver Uninstaller – корисний додатки для надійного і повного видалення драйверів у випадках, коли ви зіткнулися з проблемами їх роботи. Утиліта ефективно виконує свою задачу, навіть якщо драйвер працює некоректно або не оновлюється.

Програма гарантує, що всі сліди драйверів NVIDIA, AMD або Intel будуть повністю видалені з системи.

Перед запуском програми настійно рекомендується створити точку відновлення системи або повну системну резервну копію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *