Як посилити сигнал Wi-Fi за допомогою звичайної жерстяної банки:)

13482 переглядів Немає коментарів

Напевно, багато власників мобільних пристроїв, підключених до домашньої мережі, не раз стикалися з ситуацією, коли в окремих куточках квартири сигнал Wi-Fi був занадто слабким або відсутній зовсім.

Причин цьому може бути декілька – від слабкого обладнання до занадто великої площі приміщення. Однак досить часто виною всьому є складна конфігурація кімнат з великою кількістю товстих стін, які стають перешкодою для сигналу.

Способів «лікування» проблеми є безліч, однак поміняти квартиру на меншу або виламати в ній несучі стіни ми радити не будемо – люди до такого додумався нашої допомоги не потребують. Їм потрібна допомога інших фахівців в білих халатах. Ми ж спробуємо придумати що-небудь простіше.


Шпигун в кожному процесорі


Взагалі, відверто кажучи, якщо така проблема всерйоз виникла, то слід було б поміняти Wi-Fi обладнання на більш потужне і якісне. І більш дороге, природно. Чому всіляко перешкоджатиме маленьке зелене земноводне (в народі «жаба»), що живе практично в кожному більш-менш розумному людині.

Тому ми спробували вирішити дану проблему без особливих додаткових витрат. І спосіб зробити це знайшовся. Причому, доступний для повторення практично всім – навіть «дівчата зі світлим волоссям» і типові гуманітарії з патологічно «кривими руками» легко з усім впораються.

Для повторення процесу самостійного виготовлення підсилювача Wi-Fi вам потрібно:

  • порожня бляшанка з-під будь-якого напою (вкрай бажано, не пом’ята);
  • гострий ніж (краще за все будівельний – тоненький і кволенький канцелярський, яким ви ріжете папір в офісі навряд чи підійде, треба щось міцніше);
  • ножиці звичайні, для паперу (манікюрні не підійдуть – занадто маленькі і слабкі, потужні ножиці по металу теж ні до чого);
  • шматочок пластиліну або схожої субстанції;
  • акуратність;
  • обережність у роботі з гострими предметами – постарайтеся не покалічитися самі і не покалічити оточуючих.

Все приготували? Тоді починаємо.

Етап перший

Як випливає промийте банку водою. Бажано, чистою.

myyemo_banku
Етап другий

Відламайте з банки відкривачку – вона буде заважати.

Vidlamayte_z_banky_vidkryvachku-vona-bude_zavazhaty

Щоб зробити це простіше і при цьому не зім’яти свою порожню банку, поверніть відкривачку навколо її кріпильної осі на 180 °, а потім потягніть її вгору – вона легко зіскочить зі штирька.

Етап третій

За допомогою ножа повністю відріжте у банки денце.

Za_dopomohoyu_nozha_povnistyu_vidrizhte_u_banky_dentse
Етап четвертий

Так само ножем відріжте і верхню частину банки, але не до кінця – залиште шматочок нерозрізаного металу. Для тих, хто сумнівається – уважно дивитися на картинку.

nozhem_vidrizhte_i_verkhnyu_chastynu_banky
Етап п’ятий

З протилежного боку від цього нерозрізаного шматочка за допомогою ножиць зробіть суцільний розріз уздовж банки. І злегка розведіть розрізані кромки в сторони. Вийшов простий жерстяної відбивач.

sutsilʹnyy_rozri_uzdovzh_wi-fi_banky
Етап шостий і останній

За допомогою шматка пластиліну закріпіть отриману конструкцію на своєму роутере, надівши її на антену.

Za_dopomohoyu_shmatka_plastylinu_zakripitʹ_otrymanu_konstruktsiyu_na_svoyemu_routeri,_nadivshy_yiyi_na_antenu

Все, підсилювач Wi-Fi готовий! Швидко і практично безкоштовно – ваша «жаба» перестане вас «душити» і буде задоволена.

З приводу естетичності його зовнішнього вигляду пропонуємо потурбуватися цим питанням самостійно.

Залишається тільки не забувати вчасно направляти відбивач в потрібну вам сторону.

До речі, за аналогічним принципом можна зробити і підсилювач сигналу для USB-модема в зонах з не дуже впевненим прийомом. Правда, конструкція вийде трохи складніше – потрібно трохи додаткових детальок, а також маленький обмежувач на «кривизну рук». Хоча особливої ​​складності там теж нічого не представляє, цілком можна придумати схему і реалізувати її самостійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *