Як користуватися вбудованим блокувальником реклами в Google Chrome

google-vstroenyy-antybanner
3648 переглядів Немає коментарів

Компанія Google представила вбудований в браузер Google Chrome блокувальник реклами. Головне призначення нового інструменту – блокування недоречної онлайн реклами, яка не відповідає вимогам стандартів коаліції Better Ads.

Насправді рекламний фільтр в Google Chrome не є типовим представником подібних утиліт, адже Google спочатку не планував створювати класичний Антибаннер. Таким способом компанія лише намагається зробити веб-ресурси в Інтернеті більш дружніми для відвідувачів, змушуючи вебмайстрів відмовлятися від агресивної і що заважає перегляду контенту реклами.

Розглянемо докладніше, як користуватися новим інструментом для блокування реклами.

Вбудоване блокування реклами в Google Chrome

Меню настройки є на сторінці chrome: // settings / content / ads (скопіюйте і вставте в адресний рядок) в секції Реклама. Або ви можете перейти в меню Налагодження та управління Google Chrome> Налаштування> Додаткові> Конфіденційність і безпека> Налаштування контенту> Реклама.

За замовчуванням фільтрація включена – перемикач навпроти Заблоковано на сайтах, на яких багато нав’язливої ​​реклами (рекомендується) відключений.

Заблоковано на сайтах, на яких багато нав’язливої ​​реклами

Включення перемикача змінює його значення на Дозволені, і фільтрація не працюватиме.

Для блокування і виявлення недоречної реклами інструмент використовує загальнодоступний фільтр EasyList, який завантажується в Chrome на мережевому рівні. Якщо сайт занесений в чорний список, то браузер буде блокувати абсолютно всі рекламні оголошення на ньому.

Користувачі можуть самостійно вмикати або вимикати блокувальник для кожного окремого сайту. Для цього у спливаючому вікні “Відомості про сайт” виберіть посилання Параметри сайтів.

У розділі реклама виберіть один з доступних варіантів: “Блокувати (за замовчуванням)”, “Блокувати” або “Дозволити”.

Коли блокувальник активний, Chrome буде показувати окреме повідомлення про блокування недоречною реклами на сайті. Аналогічне повідомлення показує вбудований в браузер блокувальник спливаючих вікон.

Якщо ви втомилися від нав’язливої ​​реклами, але хочете віддячити творців якісних ресурсів, то можете сміливо користуватися вбудованим в Chrome фільтрои реклами. Однак, блокувальник вам потрібен виходячи з питань безпеки, наприклад, для блокування веб-майнерів, то вам потрібно пошукати інше рішення. Блокувальник Chrome не розробляються для цих цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *