WordPress – що це?

Shcho-take-wordpress
695 переглядів 1 Коментар

WordPress – популярна і зручна програма для управління контентом (CMS). Спочатку задумана і створювалася як система управління вмістом блогів, але незабаром здобула велику популярність не тільки у блогерів, а й у власників невеликих сайтів.

Програма розвивалася і удосконалювалася завдяки зусиллям багатьох програмістів, в даний час поширюється безкоштовно, має відкритий вихідний код, і тепер безліч початківців веб-майстрів можуть на власному досвіді зрозуміти, що таке wordpress.

Як вже було сказано, це не тільки движок для створення блогів, але і нескладних сайтів, таких як: персональних сторінок, сайтів-візиток компаній, портфоліо, інформаційних сайтів, малобюджетних інтернет-магазинів. WordPress має простий до межі інтерфейс, що не завантажений численними кнопками і підменю. За дві години новачок цілком може розібратися в цій програмі.

Але функціональні можливості WordPress для досвідчених користувачів значно розширюються шляхом завантаження різноманітних плагінів, необхідних в конкретній ситуації для конкретного сайту. Основу WordPress складають «теми», що включають зображення, макети веб-сторінок і таблиці стилю CSS. Власник сайту може легко змінювати зовнішній вигляд свого проекту і моментально додавати новий контент за допомогою WordPress. Помилково вважати, що сайти, створені за шаблонами цього простого движка, будуть непоказними і схожими один на одного. Все залежить від вашої фантазії! Програма передбачає розміщення логотипу компанії у верхній частині сторінки. А якщо Вас цікавить можливості роскрутки сайту самостійно, то подробиці можете дізнатися на https://sezzam.com.ua/kak-raskrutit-sayt-samostoyatelno/ .

Відповідаючи на питання, що таке wordpress, не можна не згадати, що це ще й все необхідне програмне забезпечення, тому для створення сайту на цьому движку потрібно тільки браузер (Чи варто переходити з Chrome на Firefox Quantum?). Якщо раніше для створення сайту потрібно обов’язкове знання мови HTML, то WordPress скасовує необхідність цих знань.

wordpress-themes

Самодостатність WordPress забезпечує сайту високу безпеку, так як використання численних програм для створення сайту часто веде до дір в системі безпеки. Розробники стежать за невразливістю WordPress і періодично пропонують встановити оновлення – вам буде потрібно дати тільки свою згоду на установку. Адміністратор може надавати доступ до редагування свого сайту: у кожного користувача буде власний логін і пароль, тому перехоплення «влади» над сайтом неможливий.

Тепер Ви знаєте більш докладно, що ж таке WordPress і що з його допомогою, можна зробити свій, досить професійний сайт.

Останні коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *