Windows 10 в новому режимі перестане економити енергію

win-10-image
452 перегляди Немає коментарів

Чим важче завдання – тим більше на його виконання потрібно енергії. Але сучасні комп’ютерні пристрої, будучи дуже потужними, також часто працюють від батареї. І виникає необхідність економити енергію. Йдеться в основному про ноутбуки, планши і смартфони.

Але є й інші ПК, для яких енергозбереження не настільки актуально і набагато більшу роль відіграє продуктивність. Про користувачів таких комп’ютерів компанія Microsoft також подбала.

Microsoft додала в операційну систему Windows 10 Pro новий режим підвищеного енергоспоживання «Ultimate Performance» для тих користувачів, які хочуть «вичавити» з свого комп’ютера максимум продуктивності, повідомляє Моніка Чін (Monica Chin), розглядаючи нову функцію майбутнього до випуску оновлення на сторінках ресурсу mashable .com.

Новий режим енергоспоживання на сьогоднішній день є функцією ознайомчої версії Windows 10 Insider Preview Build 17101, яка вийшла в минулу середу. Ця версія операційної системи дозволяє ряду користувачів ознайомитися з майбутнім оновленням Windows 10. Очікується, що  оновлення буде випущено в березні або квітні 2018 року. Режим енергоспоживання «Ultimate Performance» призначений для використання на комп’ютерах хай-енд-класу, тобто пристроях, максимальна продуктивність яких – гігантська.


Жалюзи Днепр – цены на рулонные шторы и тканевые ролеты на окна в Днепропетровске приятно вас удивят.


На сьогоднішній день базовим режимом енергоспоживання для Windows є збалансований ( «Balanced»), який забезпечує оптимальне поєднання продуктивності комп’ютера і споживання ним енергії. У новому режимі енергоспоживання, який стане доступний користувачам після майбутнього оновлення операційної системи Windows 10, продуктивність має пріоритет перед енергоефективністю. У підсумку енергії стане споживатися більше.

Цей режим енергоспоживання не буде доступний для працюючих від акумуляторів ноутбуків. Адже технології енергозбереження не тільки дозволяють більш ощадливо ставитися до запасу енергії в батареї, але і знижують продуктивність. У новому режимі «Ultimate Performance» цих обмежень не буде. Зрозуміло, операційна система перестане піклуватися про оптимальне енергоспоживання тільки в тому випадку, коли включений режим «Ultimate Performance». І лише користувачеві вирішувати, що для нього важливіше – максимальна продуктивність або помірний витрата енергії.

В майбутньому оновленні, крім розглянутого вище нового режиму підвищеного енергоспоживання, буде реалізований і ряд інших удосконалень. Раніше розглядалася також і інша важлива нова функція прийдешнього відновлення ОС, що дозволяє швидко і зручно підключати по Bluetooth пристрої.

Windows-10-prystroyi

Спочатку ця можливість реалізована для Surface Precision Mouse. Операційна система Windows 10 повідомляє своєму користувачеві про швидке підключенні даної миші і здійсненні з’єднання ПК з нею.

З реалізацією нової функції у численних користувачів операційної системи Windows 10 вже не буде необхідності шукати в налаштуваннях розділ, призначений для додавання сопрягаемого по Bluetooth пристрою. Згідно з додатковою повідомленням, софтверний гігант Microsoft співпрацює з цілою низкою компаній, в тому числі і з Logitech. Метою цієї співпраці є забезпечення підтримки нової функції з різними девайсами, що підключаються до комп’ютера за допомогою Bluetooth.

Як включити двофакторну аутентифікацію в Google

Слід зазначити, що користувачі мобільних програмних платформ Android і iOS вже насолоджуються можливістю швидкого і комфортного сполучення Bluetooth-пристроїв з мобільним девайсом. Таким чином, смартфони виявилися зручніше комп’ютерів в цьому відношенні.

Подальше вдосконалення операційної системи Windows 10 нікого не дивує. Адже сучасної ОС необхідно бути популярною не тільки серед користувачів, але і серед розробників, що створюють програмне забезпечення для платформи і тим самим значно розширюють її можливості і функціональність.

Розвиваючі операційні системи компанії традиційно проводять щорічні конференції для розробників. У поточному році конференція Build компанії Microsoft пройде з 7 по 9 травня в Сіетлі. Цікаво відзначити, що Google I / O, конференція для розробників пошукового гіганта, розвиваючого найпопулярнішу мобільну платформу – Android, пройде практично одночасно з відповідним заходом Microsoft – з 8 по 10 травня 2018 року. Таким чином, співпадуть дні значущих презентацій.

На таких конференціях софтверні компанії показують розробникам додатків для своїх операційних систем свої найцікавіші розробки. І це робить подібні заходи цікавими не тільки для програмістів, а й для широкої аудиторії користувачів, яка, на підставі цих анонсів, становить собі уявлення про можливості, які знайдуть собі застосування в комп’ютерних аксесуарах майбутнього.

Windows-10-in-sky

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *