VR-черевики дозволять відчути кожен крок всередині віртуальної реальності

VR-cherevyky
551 переглядів Немає коментарів

Якщо 2016 рік заслужено вважається роком віртуальної реальності, то 2017, схоже, стане роком VR-аксесуарів. І чого ми тільки не бачили з приставкою VR останнім часом: костюми, бігові доріжки, тренажери, велосипеди, всілякі контролери і навіть гвинтівки для віртуальних шутерів.

Але ось VR-черевик нам зустрічати поки ще не доводилося. Придумали їх інженери японської компанії Cerevo. Черевики отримали назву Taclim.


Тримаємо Mac в порядку з CleanMyMac 3


Отже, що ж пропонують черевики Taclim користувачам? А пропонують вони цілком відчутний зворотний зв’язок, здійснюваний за допомогою безлічі датчиків руху і системи тактильних приводів. Наприклад, коли користувач штовхає всередині віртуальної реальності противника, він відчуває зіткнення своєї ноги з його тілом, а коли йде по снігу або лісовій галявині, його ноги відчувають різну текстуру поверхонь, на які він настає. Ті щасливчики, які вже встигли випробувати черевики на собі, стверджують, що поки система працює неідеально, і зворотня віддача спрацьовує чи не через раз. Але можна припустити, що розробники з часом усунуть всі прикрі недоробки.

У продаж черевики Taclim надійдуть восени 2017 року. Президент японської компанії Cerevo Такума Івасів бачить основну сферу застосування черевик в рекламі різних послуг. Наприклад, співробітник крижаного катка зможе наочно продемонструвати потенційним відвідувачам всю красу подібного розваги, навіть якщо вони поки не вміють стояти на ковзанах. Вартість Taclim складе від 1000 до 1500 доларів, і навряд чи вони отримають широке поширення за межами своєї вузькоспеціалізованої сфери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *