В Google Play з’явилася можливість спробувати гри, не встановлюючи їх

11231 переглядів Немає коментарів

У ході нещодавно завершилася в Сан-Франциско конференції Game Developers Conference 2018, компанія Google анонсувала оновлену систему додатків Google Play Instant,

яка дозволяє запускати Android ігри без попередньої установки на пристрій. На сьогоднішній день випробувати нову технологію можна в іграх Bubble Witch Saga 3, Clash Royale, Words with Friends 2 і деяких інших.

google-game-free-testing

За словами представників компанії, для роботи нововведення необхідно мати операційну систему Android 5.0 Lollipop або вище. Всі проекти, які підтримують Google Play Instant можна знайти в спеціальному розділі магазину додатків і у відповідній колекції оновленого сервісу Google Play Games.

Щоб випробувати технологію, користувачам необхідно запустити Google Play Market на своєму пристрої, відкрити сторінку ігри і натиснути кнопку «Спробувати», після чого відкриється нове вікно з демонстрацією гри. Звертаємо вашу увагу, що це може «з’їсти» певну частину вашого інтернет-трафіку, тому переглядати пробну версію гри рекомендується через активну Wi-Fi з’єднання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *