У наступному році Samsung планує випуск гнучких смартфонів

hnuchkyi_smartfon_2018
1805 переглядів Немає коментарів

Південнокорейська компанія Samsung серйозно має намір приступити до випуску смартфонів з гнучкими екранами.

Презентація першої моделі гнучкого Galaxy Note планується на 2018 рік, але конкретні терміни не вказуються. Вважаючи, що користувачам потрібно піднести щось нове, розробник визнав цікавою саму ідею гнучких екранів і гнучких смартфонів. Samsung планує випуск гнучких смартфонів.

Уже кілька останніх років Samsung працює в цьому перспективному, на їхню думку, напрямку. І успіх інженерів компанії вже можна було оцінити – на виставці MWC 2017 корейці показали смартфон з екраном, який міг згинатися. Це вказує на те, що день, коли у продажу з’являться подібні пристрої вже не за горами. Здійснити задумане поки не вдається через труднощі, які виникають у компанії при організації виробництва гнучких гаджетів.

Важливим для компанії, за словами одного з її топ-менеджерів, є питання якості. Samsung не бажає випускати на ринок недопрацьовані, «сирі» пристрої. Для того, щоб пристрій мав масовий успіх і стало затребуваним, потрібно провести вичерпні тести і при необхідності внести поліпшення в конструкцію.

hnuchkyi_smartfon

Яким буде перший гнучкий смартфон Samsung?

Корпорація строго стежить за тим, щоб інформація про подробиці цього проекту не потрапила в пресу. Для цього вжито вичерпних заходів, що не допускають витоків. Про високої секретності цього напрямку говорить і те, що навіть партнери компанії, які брали участь в розробці окремих вузлів, не змогли побачити прототип. З мізерної інформації, що надійшла від самої Samsung, відомо, що пристрій отримає преміальний дизайн, що, ймовірно, позначиться на його вартості для споживачів. Крім того, важливою «фішкою» буде наявність голосового помічника Bixby.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *