У Китаї відкрили магазин без продавців

mahazyn_bez_prodavtsiv
604 переглядів Немає коментарів

Тепер не тільки компанія Amazon може похвалитися магазином без продавців та касирів. Днями китайський стартап Wheelys відкрив в Шанхаї продуктовий відділ, в якому теж всім заправляє програмне забезпечення і комп’ютери. Сайт Digital Trends повідомляє, що в Wheelys вже можна купити готові сніданки, обіди та вечері. В асортименті представлені різні закуски і продуктові набори.

Покупцям пропонується самостійно просканувати магазинні полиці за допомогою спеціального додатку для смартфонів, після чого визначитися з вибором і зробити покупку. Продукція, представлена ​​в магазині, дозволяє швидко, просто і зі смаком приготувати їжу для двох чоловік приблизно за півгодини.

Програми для смартфонів не втомлюються, лампочки, полки і їжа – теж, тому магазин працює цілодобово. Площа торгового залу поки дуже невелика – всього близько 50 квадратних метрів, але представники Wheelys налаштовані позитивно, тому, якщо відвідувачам припаде до душі нова схема роботи, незабаром відкриються нові магазини, адже досвід вже є. У минулому році компанія тестувала такий магазин в Швеції.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *