Tesla Model X пройшла всі краш-тести на відмінно

tesla_model-x_avto_image
417 переглядів Немає коментарів

Американське національне агентство безпеки дорожнього руху (NHTSA) серйозно ставиться до нових автомобілів, обов’язково піддаючи їх цілої серії складних тестів, що включають в себе не тільки випробування надійності окремих вузлів автомобіля, але і перевірку на міцність.

Минулого місяця NHTSA провела тестування автомобіля Tesla Model X і опублікувала відео краш-тестів, які можна подивитися нижче.

В процесі тестування автомобіля враховувалося безліч факторів, серед яких значиться ймовірність отримання пошкоджень водієм і пасажирами травм при ударі в бік, лобовому зіткненні і ударі ззаду. За результатами перевірок Model X стала першим кросовером, який отримав максимальні оцінки у всіх категоріях.


Moby – безпілотний магазин майбутнього


Ця новина повинна порадувати не тільки потенційних покупців, а й інвесторів, раніше виражали занепокоєння через новини, пов’язаних з аваріями автомобілів Tesla. Нагадаємо, що навесні минулого року в США розгорівся скандал після того, як їде на автопілоті водій потрапив в аварію і загинув. Після довгого судового розгляду суд виправдав виробника електромобілів, так як програма автопілота перебувала на стадії бета-тестування. У документації до неї чітко прописано, що водій зобов’язаний контролювати роботу автопілота, уважно стежити за дорогою і не прибирати рук від керма.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *