Російський хакер взломав PayPal

hacker-image
424 перегляди Немає коментарів

Незважаючи на розробку все нових і нових методів кібербезпеки, електронні гаманці та системи оплати завжди будуть ласим шматочком для хакерів і інших нечистих на руку людей, що мешкають у Всесвітній павутині.

Уже не раз відбувалися спроби злому платіжних систем і спроби крадіжки банківських карт, але хакер з Ростова-на-Дону не так давно зумів зламати одну з найпоширеніших у світі платіжних систем PayPal і вкрасти у її користувачів кілька мільйонів рублів.

Не так давно за підозрою в кіберзлочині органи правопорядку Ростова-на-Дону затримали 21-річного хакера. Як стало відомо, молодий чоловік (ім’я та прізвище якого слідство не розголошує) протягом декількох місяців зламував приватні акаунти користувачів PayPal і знімав з даних їх рахунків грошові кошти. Як заявили в прес-службі правоохоронних органів:

«Атакам піддалася в першу чергу популярна система PayPal, в якій хакери виявили істотну вразливість. Менш ніж за півроку житель Ростова отримав кілька мільйонів рублів і планував продовжувати свою діяльність ».

В ході слідства вдалося з’ясувати, що молодий чоловік з 15 років захоплювався програмуванням і інформаційною безпекою. У якийсь момент він почав писати програми для того, щоб можна було з’ясовувати персональні дані користувачів. Мабуть, після цього на нього і вийшли інші кіберзлочинці, які запропонували хакеру співпрацю. В даний момент на ростовського хакера заведено кримінальну справу за статтею, пов’язаною зі створенням і поширенням шкідливих програм. Ну а ми, в свою чергу, нагадаємо, що для будь-яких своїх платіжних систем намагайтеся використовувати якомога більше кращі системи захисту: дво- і трьохетапну аутентифікацію, складні паролі, біометричні дані та взагалі все будь-які доступні засоби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *