Robomat — безпілотний пересувний магазин на колесах

526 переглядів Немає коментарів

Безпілотними фургонами вже нікого не здивуєш: десятки стартапів і великих автомобілебудівних компаній вже щосили тестують свої дітища на дорогах США та Європи. Деякі безпілотні автобуси їздять без пасажирів по спеціально підготовлених трасах

, готуючись до повноцінних випробувань, є серед них і ті, що вже возять пасажирів від будинку до найближчого магазину на невеликій швидкості. Стартап Robomat ж вирішив піти іншим шляхом, керуючись принципом:

«Якщо пасажир не їде до магазину, тоді магазин приїде до пасажира сам!»

І звісно доставка фруктів в офіс, чи додому, чи продуктів стає значно простішою.

Розробники з Robomat представили безпілотний электрофургон, що представляє собою невеликий автоматизований кіоск на колесах. Використання таких фургонів дозволить мережам магазинів заощадити на відкритті нових стаціонарних точок, просто розвозячи предмети першої необхідності в потрібні райони, — вважають творці робомагазина.

Звісно ж

http://100cards.ru/valentinki/218-otkrytkasdnemsvytogovalentina.html

Розробники впевнені, що їхній проект зможе в майбутньому справлятися з доставкою продуктів нітрохи не гірше інших сервісів, таких, наприклад, як Amazon, а в деяких випадках і зовсім на голову перевершувати конкурентів.

Дійсно, для робомобиля на колесах вже є готова інфраструктура, треба тільки навчити його добре їздити по дорогах. Зрештою, старі добрі фургони з морозивом досі популярні. Орієнтуватися на дорозі робокіоск буде за допомогою лідарів, радарів і системи комп’ютерного зору, що дозволяє бачити на різних дистанціях. На п’ятий рівень автономності своє дітище розробники збираються вивести вже в 2018 році.

«Концепція магазину на колесах набагато зрозуміліше покупцеві», — говорить засновник стартапу Алі Ахмед.

Покупки через такий роботизований магазин можна буде робити легко і приємно: клієнту достатньо просто взяти в руки товар, що цікавить його, а потрібна сума сама спишеться у нього з банківської картки, «прив’язаної» до відповідного додатку на смартфоні. Ціну, дату фасування та інформацію про склад клієнт зможе прочитати на вітринах. За свіжість ж можна буде не турбуватися — система охолодження зробить все сама.

До фургончику залишається ще кілька питань. Наприклад, у скільки обійдеться його придбання або оренда? І ще: як бути з вандалами? На ці питання розробники поки не відповідають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *