П’ять перших українських біткоін-бірж

614 переглядів Немає коментарів

На тлі бурхливо розвивається біткоіни-індустрії в Україні з’явилося з десяток цікавих блокчейн- і крипто-проектів. А що стосується біткоіни-бірж, то тут, здається, намічається запекла конкуренція, в тому числі за звання першої української біткоіни-біржі.

Редакція UkraineWeb вирішила розповісти про декілька кріптовалютних бірж, які в тій чи іншій мірі позиціонують себе як українські проекти.

BTC-trade

Цей проект потрапив в наше поле зору першим. На даний момент BTC-trade – досить відома біржа, запущена в 2014 році Богданом Чайкою. Основна торгова пара на біржі BTC / UAH (українська гривня), а добові обсяги торгів становлять близько 20 біткоіни або ~ $ 8 000. Крім цього, на майданчику представлені кілька альтернативних криптовалюта, серед яких Litecoin, Dogecoin і Dash.

Варто віддати належне адміністрації BTC-trade: незважаючи на низку зломів і технічних проблем, проект не просто вижив, а й показує непогану динаміку розвитку. Сукупна сума втрат, понесених біржею від хакерських атак, за даними редакції ForkLog, становить близько $ 20 000.
OBI.co

Obi.co

Недавно призупинила свою діяльність через проблеми з фінансуванням. Кілька місяців майданчик не займалася активним маркетингом, залучаючи базову аудиторію і усуваючи баги. На жаль, біржа так і не встигла оголосити про повноцінний запуск. Серед учасників форуму bitcointalk майданчик здобула популярність завдяки рекламній акції, за умовами якої користувачеві нараховувалося $ 15 за реєстрацію. Правда, ці кошти багато нехитрим шляхом виводили з біржі. Резюмувати попередні підсумки про результати роботи цієї біржі можна хоча б по ось таких коментарів в тред на форумі BTT.

obico_comments

BTCZoo

Проект від розробників біткоіни-гаманця Coinessa, пропонує користувачам 6 місяців трейдингу без комісій. Основна торгова пара на біржі – BTC / UAH, проте також представлені російський рубль і євро. За інформацією розробників, найближчим часом на майданчик буде додано кілька альтернативних криптовалюта.

KUNA

Проект засновника Kuna Bitcoin Agency Михайла Чобаняна. Нещодавно біржа успішно провела краудфандінг, зібравши понад 200 біткоіни в обмін на 10% акцій проекту, які будуть розподілені між акціонерами у вигляді токенов після запуску біржі. Керівництво біржі планує до кінця 2016 року вийти на добовий торговий оборот еквівалентний 1 мільйону доларів. Основний торгової парою на біржі буде BTC / UAH, а повноцінний запуск проекту планується в квітні цього року.

UA-BIT

І завершує добірку біржа UA-Bit, дізнатися про яку щось нашої редакції, на жаль, не вдалося. Остання активність від адміністрації проекту спостерігалася в грудні 2015. Після заявлених оновлень в соціальній мережі біржі в vk.com з’явилося повідомлення про зняття лімітів на зняття коштів. По всій видимості доля проекту знаходиться в підвішеному стані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *