Популярні поштові сервіси і переадресація

465 переглядів Немає коментарів

Сьогодні в мережі Інтернет активно обговорюють лише одну тему – новий указ президента нашої країни. У багатьох користувачів виникають питання, якими поштовими сервісами користуватися надалі, як зберегти важливу переписку і так далі. У цій статті ми хочемо розглянути деякі альтернативні рішення даної проблеми.На сьогоднішній день існує безліч поштових сервісів, які забезпечують безпеку даних користувача. Найпопулярніші серед них:

Gmail.com
Ukr.net
Bigmir.net

Як зареєструвати новий поштовий ящик?

Створити нову електронну пошту зовсім не складно. Для цього потрібно всього лише кілька дій. Розглянемо їх на прикладі поштового сервісу Gmail.com.

Крок 1

Для початку вам необхідно зайти на сайт google.com.ua і створити обліковий запис в даній мережі.

Натискаємо кнопку «Створити обліковий запис» і автоматично потрапляємо на web-сторінку з формою реєстрації. Важливо заповнити всі поля правильно, і тоді процес реєстрації пройде успішно.

Крок 2

Проходимо реєстрацію.

stvoritʹ_oblikoviy_zapys_google

Важливо вибрати надійний пароль, який буде складатися з букв і бажано цифр. Ступінь надійності пароля ви зможете побачити в випадаючому віконці ліворуч. Таким чином, ваша пошта буде захищена від злому.

dialohove_vikno_google

Реєстрація успішно завершена!

Uspishna_reyestratsiya_akkaunta_google

Далі – все просто. Після успішного проходження реєстрації, вам будуть доступні всі сервіси Google, які дуже корисні.

Dostupni_servisy_google

Зареєструвавшись в даній мережі, ви зможете без проблем координувати свої зустрічі і заходи – за допомогою Google-календаря.

Kalendar_google

Google+ дозволить ділитися новинами з вашими друзями і бачити їх події з життя. Google Drive (інакше – Гугл диск) – це зручний спосіб зберігати всю свою інформацію і дані, що не переживаючи за їх збереження. У будь-який момент ви будете мати до них доступ.

Google Foto дозволить завантажувати і зберігати улюблені знімки, прямий доступ до YouTube і інші корисні функції сервісу Google – це можливість постійно бути в курсі подій.

 Google_Foto

Як бачите, все досить просто і зручно.

 

Як налаштувати переадресацію листів на Gmail.com

 

Не менш важливо успішно налаштувати переадресацію всіх листів з вашого минулого поштового сервісу на Gmail.com. Зробити це також просто. Розглянемо на прикладі переадресації листів з Mail.ru.

Крок 1

Заходимо в поштову скриньку Mail.ru, вибираємо розділ «Налаштування».

poshtova_skrynʹka_Mail.ru

Крок 2

Далі, в списку пунктів, необхідно вибрати «Пересилання» – вказати вашу адресу електронної пошти Gmail, а також пароль від Mail.ru.

spysok_punktiv_Mail.ru

Підтверджуємо дію.

Avtomatychna_Peresylka_lystiv_mail.ru

Після цього необхідно буде підтвердити Вашу електронну адресу на Gmail.com. У поштовій скриньці Gmail потрібно відповісти на вхідний лист від сервісу Mail.ru і підтвердити переадресацію.

pidtverdyty_Vashu_elektronnu_adresu_na_Gmail.com

Ваша переадресація листів налаштована. Таким чином, всі важливі листування будуть збережені. Так само можна налаштувати і інші поштові сервіси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *