PHP Designer

phpDesigner-logo_main_image
485 переглядів Немає коментарів

PHP Designer являє собою зручний засіб, призначене для написання, редагування, виправлення, аналізу та компіляції сторінок і веб-додатків, написаних на мові PHP. Дана програма відмінно підійде як початківцям кодерам, так і просунутим розробникам. Ключовою особливістю PHP Designer є те, що в програмі реалізована підтримка не тільки PHP, але і MySQL, HTML, CSS, C, Python JavaScript, Ruby і так далі. Додаток має вбудований засіб для підсвічування синтаксису, а також включає в себе бібліотеки, що містять кілька тисяч функцій, які дуже знадобляться вам в процесі написання програмного коду. В цілому, досить зручна і функціональне середовище розробки з великою кількістю підтримуваних мов програмування.

Недоліки phpDesigner 8

Відсутність зручного вертикального виділення коду, на відміну від багатьох безкоштовних редакторів, в тому числі Sublime Text 2. Його можна включити в настройках phpDesigner8 однак воно реалізовано на стільки погано, що можна просто зарахувати його повне відсутність.

Немає кроссплатформиності. phpDesigner 8 можна встановити тільки на ОС Windows.

На відміну від Sublime Text 2 не можна міняти розмір шрифту масштабуванням: Ctrl + коліщатко миші. Щоб поміняти шрифт вам потрібно буде лізти в налаштування, а з огляду на їх кількість, там можна і розгубитися.

Зависання при роботі з ФТП, що призводило до битих файлів (в актуальній версії ця проблема вже вирішена).

І найголовніший недолік даного редактора – він платний! На ринку редакторів коду, в тому числі IDE, де можна без зусиль знайти відмінний і при цьому безкоштовний редактор, мало хто захоче платити. Для цього автору phpDesigner необхідно було зробити дійсно класний і випереджаюче своїх побратимів редактор, частково йому це вдалося, але прагнути ще є куди.


Завантажити PHP Designer


Переваги phpDesigner 8

Незважаючи на свої недоліки, phpDesigner 8 в ряді місць набагато продуманней своїх конкурентів. Наприклад, якщо ми в CSS коді поставимо знак оклику, то phpDesigner без нашого дозволу і без будь-якого повідомлення автоматично допише:

!important

Це просто супер. Адже дійсно, якщо ми в CSS пишемо знак оклику, то це не може означати ні що інше як ! Important. Ми ставимо один єдиний символ, а нам відразу ж видає потрібне слово, без спливаючих підказок і іншої нісенітниці. Цієї фішки явно бракує в інших редакторах, де слово! Important потрібно писати цілком або за допомогою спливаючих підказок натисканням на табуляцію.

frahment_kodu_phpDesigner

«Редактор з кращого підсвічуванням коду»
Перше що хочеться відзначити, це оригінальний і дуже зручний ефект при фокусі ділянки коду з певною мовою, тобто якщо в даний момент ви редагуєте PHP код, то у файлі буде підсвічуватися тільки він, а всі інші (HTML, CSS, JS) стануть затемненими . Ця задумка значно підвищує читабельність коду, особливо для веб-розробників, у яких в одному файлі можуть зустрічатися відразу по 4 мови:
pidsvitka_kodu_v_phpDesigner

Зараз підсвічується тільки PHP код, а тепер:pidsvitka_til'ky_html_kodu_v_phpDesignerТільки HTML.

Це ще одна з фішок phpDesigner, після якої всі інші редактори здавалися вже не того поля ягодами.

На цьому переваги підсвічування phpDesigner 8 не закінчуються. Навіть якщо забути про вищезгаданий ефект, його підсвічування на порядок краще і наочніше, ніж підсвічування того ж Sublime Text 2.

Рекомендую редактори коду, у яких є можливість поставити темний фон, замість білого!

Однак навіть якщо ви не прихильники темних тем оформлення для редакторів коду, то світлий варіант підсвічування phpDesigner теж дуже і дуже хороший!

Ще одним плюсом в карму phpDesigner може послужити наявність роботи безпосередньо з файлами по ФТП. Тобто нам не потрібно відкривати кожен файл окремо через FileZilla, натомість доступ до будь-якого файлу на хостингу здійснюється безпосередньо з самого редактора:robota_z_ftp_v_phpDesigner

Також особливість даного редактора вихідних кодів можна зрозуміти із самої назви редактора. Даний редактор створений спеціально для PHP розробників, а також для верстальників (HTML + CSS) і для програмістів JavaScript (в тому числі Ajax програмістів). Вбудована бібліотека phpDesigner має в своєму наявності більше 3000 функцій, завдяки чому ваша робота буде супроводжена численними підказками по роботі з тією чи іншою функцією:Vbudovana_biblioteka_phpDesigner

У phpDesigner є пакети локалізації для більшості популярних мов, в тому числі є переклад на українську .

Налагодження помилок. При написанні  тегу style  всередині тега <? Php phpDesigner через пару секунд справив налагодження і визначив, що в цьому місці я припустився помилки.

phpDesigner_spravyv_nalahodzhennya

Системні вимоги:
Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7 або Windows 8.
Винне буті вільно 100 MB на жорсткий диск.

Версія: 8.1.2
Ліцензія: Trial (Платна)
Ключ: Скачати

 

Завантажити PHP Designer

 

Ключові особливості та функції:

  • підсвічування синтаксису для всіх підтримуваних програмою мов;
  • функція автоматичного завершення коду для мов PHP, JavaScript і CSS;
  • підтримка величезної кількості бібліотек;
  • вбудована система допомоги;
  • вбудований інспектор HTML;
  • можливість налагодження і профілювання скриптів з використанням Xdebug;
  • вбудований FTP-клієнт;
  • зручна навігація по файлах проекту.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *