oCam Screen Recorder 414.0

oCam_logo_image
393 перегляди Немає коментарів

oCam Screen Recorder – це потужна і функціональна програма для створення скріншотів і запису відео (зі звуком) з екрану вашого комп’ютера. У неї входить набір власних кодеків, які забезпечать максимальну якість запису звуку і відео в реальному часі.

Програму oCam можна використовувати для запису демонстраційних або навчальних відео роликів, ігрового процесу і т.д. Запис відео в будь-який момент можна призупинити і продовжити пізніше. Програма може захоплювати як весь робочий стіл, тільки виділену область, або тільки активне вікно будь-якої програми. Так само є окрема опція, яка дозволяє вмикати / вимикати відображення курсора миші на відео.


Популярні поштові сервіси і переадресація


Управляти програмою oCam надзвичайно легко: весь її функціонал укладений в семи невеликих кнопках, які дуже просто розмістити в будь-якому кутку екрану. Або можна управляти програмою, використовуючи гарячі клавіші.

Скріншоти oCam може зберігати в форматах JPEG, BMP, PNG і GIF, а записане відео – в форматах AVI, MOV, FLV, MP4, VOB і TS. Максимальний розмір відео файлу може досягати 4 Гб.

Записане відео та скріншоти oCam автоматично зберігає в зазначену папку. Програма так само може накладати на скріншоти і відео графічний водяний знак. Зображення для водяного знака можна вибрати в настройках програми. Там же можна налаштувати його положення на екрані і ступінь прозорості.

Програма oCam проста у використанні і дозволяє записувати якісні відео ролики. До того ж вона абсолютно безкоштовна.

Ліцензія                Безкоштовна
Операційка          Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Інтерфейс            Англійська, Російська
Розробник           OhSoft
Оновлення          18.07.2017

 

Завантажити oCam Screen Recorder

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *