Nike і Apple винагороджують користувачів за ранкову пробіжку

nike-apple-run
2499 переглядів Немає коментарів

Найголовнішою перешкодою на шляху до здорового способу життя часто є брак мотивації. Деякі люди самі знаходять в собі сили, іншим же потрібен якийсь імпульс ззовні.

І саме системою нагород компанії Nike і Apple вирішили залучати користувачів не тільки займатися собою, а й отримувати за це подарунки, знижки та інші істотні бонуси.

Реклама: Запчасти для телефонов lenovo прямо от производителя – это высокое качество и лучшая цена!

Пару днів назад в додатку для бігу Nike Run Club і додатку для самостійних тренувань Nike Training Club запустилася нова програма з винагородою активних користувачів. Користувачі, які протягом лютого будуть займатися за програмами перерахованих вище додатків, зможуть отримати винагороду за спортивну активність і виконання різних Челленджів. Основними подарунками стануть суттєві знижки на покупку спортивного одягу, кросівок (природно, під брендом Nike і в фірмових магазинах), а також ексклюзивні програми тренувань в самих додатках. Крім цього, додаткові бонуси будуть надаватися і в магазині App Store, а майже кожен може отримати спеціальний безкоштовний мотивуючий плей-лист в Apple Music. До кінця лютого найактивніші користувачі вже отримають свої перші подарунки.

Варто зауважити, що Apple рідко проводить колаборації з іншими компаніями, але випадок з Nike дещо вибивається із загальної картини, адже компанії вже довгий час співпрацюють, в тому числі і при виробництві спеціальної версії годин Apple Watch. А все тому, що СЕО Тім Кук входить до ради директорів спортивного гіганта Nike.

Додаток Nike + Run Club

Щоб стати вашим кращим партнером на пробіжки, Apple Watch Nike + задіють унікальні можливості Apple Watch Series 2 і додаток Nike + Run Club. Ця програма тісно інтегровано з Apple Watch Nike + і доступно прямо з циферблата, тому його можна відкрити одним дотиком. Nike + Run Club щодня мотивує вас на вчинення пробіжок, показуючи інтелектуальні нагадування, пропонуючи позмагатися з друзями і навіть повідомляючи вам, що на вулиці прекрасна погода. Дані про тренування, включаючи темп, дистанцію і пульс, доступні одним поглядом. Зведені огляди пробіжок мотивують вас змагатися з друзями. Ви навіть можете обмінюватися вітальними жестами прямо з зап’ястя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *