Незабаром eSIM повністю замінить звичайні SIM

SIM_i_eSIM
389 переглядів Немає коментарів

Microsoft, Intel, Qualcomm, Asus, Lenovo, HP об’єдналися з метою розвитку необхідної структури і розробки більшої кількості пристроїв з підтримкою eSIM.

Завдяки новій технології Embedded-SIM (eSim, електронна сім-карта) пристрій здатний краще взаємодіяти і підключатися до мережі. Проте незважаючи на переваги eSIM, досі  немає необхідних технічних умов для повноцінного їх впровадження.

Які переваги  eSim?

eSIM-ка вшивається в процесор або модем гаджета. І це зовсім не означає, що для зміни номера потрібно купувати нову техніку. Embedded-SIM оснащена опцією «перемикання» облікових записів, а також зміни оператора стільникового зв’зку. Підключення до власного номеру телефону буде нагадувати сучасне підключення до мережі WiFi. Іншими словами в подорожах не потрібно купувати картку місцевого оператора, досить просто змінити налаштування в телефоні.

GSMA, об’єднання близько 800 компаній мобільного зв’язку по всьому світу, ще в березні 2017 запустило відповідні оновлені специфікації для всіх пристроїв, а не тільки телефонів. Нарешті, технологія Embedded-SIM відкриває нові можливості для розробників ультратонких пристроїв, адже завдяки відсутності роз’єму для традиційної SIMкарти можна експериментувати з «тонкощами» виготовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *