Найкращі альтернативи Mozilla Firefox

fox_firefox
181 перегляд Немає коментарів

4 травня багато користувачів Mozilla Firefox зіткнулися з серйозною проблемою – всі доповнення Firefox були відключені і потрапили в «застарілі розширення» через закінчення терміну сертифікату Mozilla.

Також стала неможлива установка нових розширень з офіційного каталогу доповнень.

Розробники Mozilla обіцяють оперативно розібратися і виправити проблему. Але для багатьох безпроблемна робота браузера і встановлених розширень “тут і зараз” – це основний пріоритет.

Альтернативи браузеру Firefox

Можливо, саме зараз користувачі можуть розглянути основні альтернативи браузеру Firefox:

  • Google Chrome – це браузер, що поєднує в собі мінімалістичний дизайн і складні технології і дозволяє зробити роботу в Інтернеті швидшою, простішою і безпечнішою.

khrom_mahazyn

  • Браузер Opera пропонує швидкий і безпечний веб-серфінг в Інтернеті. Надає можливість з легкістю відвідувати будь-які веб-сайти, пропонуючи вбудоване блокування реклами (adblock) і безкоштовний VPN-сервіс.

opera_maine_page

  • Vivaldi – новий веб-браузер на базі Chromium, який пропонує численні функції і можливості. Швидкий браузер, здатний працювати на слабкому залізі і враховує індивідуальні вимоги і бажання користувачів.

vivaldi-start-page

  • Microsoft Edge – стандартний системний веб-браузер Windows 10. Браузер відрізняється високою швидкістю роботи, хорошою продуктивністю за результатами бенчмарків, сумісністю з усіма сучасними веб-стандартами.

top-sites-edge

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *