Як відключити нагадування про завершення підтримки в Windows 7

win7_update_win10
339 переглядів Немає коментарів

Microsoft почала приготування до 14 січня 2020 року – дати, коли буде припинена підтримка Windows 7. Користувачі даної версії ОС стали отримувати попередження про завершення життєвого циклу системи.

Але величезна кількість користувачів продовжують користуватися системою і навіть не планують переходити на щось інше. Якщо ви не збираєтеся замінити Windows 7 на Windows 10, то можете примусово відключити дратівливі повідомлення.

Нове оновлення KB4493132 для Windows 7 як раз відповідає за відображення повідомлень, які закликають користувачів системи 2009 року виконати апгрейд до Windows 10, щоб не залишитися без важливих патчів безпеки. Саме оповіщення виглядає наступним чином:

windows-7-nahaduvannya

Діалогове вікно містить такий текст:

Через 10 років, підтримка Windows 7 наближається до завершення.

14 січня 2020 року – останній день, коли Microsoft запропонує оновлення безпеки і технічну підтримку для комп’ютерів під управлінням Windows 7. Ми розуміємо, що зміни можуть бути складними, тому ми заздалегідь попереджаємо про необхідність зробити резервні копії файлів і підготуватися до оновлення.

Вікно повідомлення містить опцію “більше не показувати”, яка призначена для приховування даного вікна назавжди. Якщо ви переживаєте, що Microsoft все ж зможе повторно показувати попередження, то можете заблокувати оновлення KB4493132.

Відключити повідомлення про закінчення підтримки Windows 7 можна так:

  • відкрийте Панель керування
  • перейдіть до Програми > Система та безпека > Windows Update
  • якщо ви бачите KB4493132 в списку важливих оновлень для установки, клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть “приховати оновлення”.

vydalyty_KB4493132

Ця дія дозволить запобігти встановленню оновлення KB4493132 на пристрій Windows 7.

Також ви можете видалити оновлення, якщо воно було встановлено.

Видалення оновлення KB4493132:

  • запустіть командний рядок від імені адміністратора (введіть Командний рядок пошуку меню Пуск, клацніть правою кнопкою миші по результату і виберіть Запуск від імені адміністратора)
  • введіть команду
    wusa / uninstall / kb: 4493132
  • оновлення буде автоматично видалено.

Wusa.exe – це автономний інсталятор Windows Update. Файл Wusa.exe знаходиться в папці %windir%\System32 і використовує Windows Update Agent API для установки і видалення пакетів оновлень.

Microsoft повідомляє, що повідомлення будуть показуватися тільки обмежену кількість разів перед завершенням підтримки Windows 7, і користувачі, які не зацікавлені в оновлення до Windows 10, доступна опція «Більше не показувати». Звичайно, ви зможете продовжити використовувати Windows 7 і без підтримки. Однак, ця зміна в першу чергу торкнеться домашніх користувачів і малий бізнес. Великі підприємства зможуть отримати розширену підтримку Windows 7 на платній основі.

Якщо ви все ж плануєте перехід на нову систему, нагадаємо, що як і раніше працює безкоштовне оновлення до Windows 10 для користувачів Windows 7 SP1 і 8.1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *