Moby – безпілотний магазин майбутнього

mahazyn_maybutnʹoho
374 перегляди Немає коментарів

Прогрес нашого часу значно спрощує життя: купити будь-яку продукцію вже можна, не виходячи з дому, забронювати куди-небудь квитки теж можна онлайн. Але ось, щоб магазин самостійно возив товари – такого ще ніхто не бачив.

Команда розробників з Швеції створила проект під назвою Moby – магазин на колесах. Суть новинки полягає в тому, щоб позбавити покупців від черг.

Moby представляє собою пересувне приміщення на колесах. Магазин дуже компактний в розмірах – в ньому одночасно поміщається не більше чотирьох чоловік. При цьому, жодного продавця в приміщенні немає. Новинка працює від сонячних батарей, в ньому є вбудований штучний інтелект і запрограмований маршрут поїздок.

У Moby є чіткий розклад, де він буде проїжджати. Це можна відстежити за допомогою програми. Після установки програми в смартфон і проходження успішної реєстрації, користувач зможе дізнатися про місце пересування магазину, його зупинках. Додаток дозволяє дізнатися асортимент товарів магазину, і купити їх заздалегідь, поклавши в «кошик». Як тільки магазин прибуде в необхідну точку, покупець зможе забрати вже зібраний замовлення в приміщенні.

 полезные советы по ремонту

Зробити покупку можна і в самому Moby: при вході користувача вітає голографічний віртуальний помічник, який відразу визначає вартість покупки. Щоб швидко оплатити чек, в магазині можна скористатися банківською картою. Асортимент товару новинки буде найрізноманітніший – в Moby можна буде купити абсолютно все: від пляшки молока та стіків з кавою, до кросівок і лампочок. Вибравши товар безпосередньо в магазині, можна відсканувати його штрих-код за допомогою смартфона, і оплата буде знята в карти автоматично.

Крім усього цього, магазин за потребою автоматично буде заїжджати на склад для поповнення запасів товару.
Проект Moby знаходиться на стадії тестування: перший мобільний магазин на колесах вже «катається» по Шанхаю. Якщо все пройде успішно, і проект знайде популярність у користувачів, розробники планують розширити функції пересувного магазину, щоб він доставляв продукти прямо додому.

mobi_pokupki

Чекатимемо на позитивну оцінку покупців і сподіваємося, що такий магазин доїде і до нас 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *