LogMeIn Pro доступ до файлів і додатків з будь-якого місця

358 переглядів Немає коментарів

Преміум-функції, такі як передача файлів, обмін файлами і віддалений друк дозволяють підтримувати високу продуктивність в будь-якому місці в будь-який час.

Як додаткова перевага для користувачів LogMeIn Pro доступна цілодобова підтримка протягом 5 днів в тиждень.

Основні можливості LogMeIn Pro

Віддалене управління

Отримуйте доступ до комп’ютерів, додатків і файлів. Швидко і легко працюйте з віддаленими комп’ютерами, як ніби Ви сидите прямо перед ним.

Підтримка декількох моніторів

Підключайтеся до робочого оточення з декількома моніторами і легко взаємодійте з усіма екранами одночасно.

Користувацький доступ

Розширюйте віддалений доступ для інших користувачів. Запрошуйте інших користувачів до вашого профілю і організуйте віддалений доступ для тих, хто цього потребує.

Передача файлів

Ваші файли завжди з вами – навіть зображення і відеофайли. Просто і безпечно передавайте великі файли між комп’ютерами за допомогою файлового менеджера. Синхронізація, копіюйте і переміщайте цілі папки з одного комп’ютера на інший.

Додаток для робочого столу

Всього один клік, і Ви підключені до віддаленої машині. Швидко підключайтеся до віддалених комп’ютерів і автоматично авторизуйтесь за допомогою збережених локально і зашифрованих паролів. Додаток доступний для Windows і Mac.

Дистанційний друк

Надсилайте на друк файли з віддаленого комп’ютера на локальний принтер. Друкуйте документи, розташовані на віддаленій машині, на найближчому принтері. Знайти оригіналиний кардрідж або розхідні матеріали для любих видів друку можна на https://p.ua/buy-xerox_cartridges .

Мобільний доступ

Отримуйте доступ до комп’ютерів з мобільного пристрою. Контролюйте комп’ютер на ходу за допомогою додатків LogMeIn для iOS і Android. Підтримується віддалений доступ до додатків і управління файлами. Завантаження додатків безкоштовне.

Якість HD

Віддалене управління ніколи не було таким плавним. Переглядайте відео у високій роздільній здатності з якісним аудіопотоком віддалено.

Обмін файлами

Обмін вашими файлами відбувається просто, швидко і безпечно. Обмінюйтеся файлами без відправки вкладень електронної пошти або використання портативних носіїв. Просто надішліть автоматично згенеруване посилання на файл, а одержувач зможе безпечно завантажити файл з вашого комп’ютера.

Огляд LogMeIn Pro

Підключайтеся до віддалених комп’ютерів, переглядайте робочий стіл і керуйте ними за допомогою миші і клавіатури, передавайте і обмінюйтеся файлами з легкістю.

LogMeIn Pro – зручний інструмент для користувачів, які хочуть отримати доступ до комп’ютера з віддаленого місця розташування. Додаток надає можливість переглядати вміст робочого столу і працювати з комп’ютером за допомогою веб-браузера.

Програма розроблена для забезпечення простого рішення для підключення до віддаленого комп’ютера і відкриття файлів, як ніби Ви знаходитесь перед цим комп’ютером. Для того, щоб реалізувати це, продукт робить віддалений комп’ютер доступним через Інтернет і дозволяє транслювати канал зв’язку за допомогою браузера або мобільного пристрою.

Коли Ви використовуєте додаток в перший раз, Вам потрібно увійти в обліковий запис і активувати підключення за допомогою послідовних кроків майстра. Головне вікно надає докладні інструкції про те, як отримати доступ до комп’ютера на різних пристроях. Коли підключення активне, користувач може переглядати наявність віддалених користувачів і налаштовувати параметри відображення. Якщо Ви вважаєте, що до вашого комп’ютера підключились не санкціоновано, Ви можете миттєво завершити з’єднання та змінити пароль.

Більш того, Ви можете створювати персональний пароль для того щоб обмежити доступ. Програма дозволяє блокувати певні IP-адреси і створювати профілі з певними масками IP-адрес.

Розширені можливості пошуку дозволяють вмикати та вимикати фонове зображення робочого столу, і включати відеоакселератор для поліпшення продуктивності. Програма може використовувати технологію Wake-on-LAN для автоматичного включення комп’ютера при необхідності.

Після установки з’єднання, Ви миєте переглянути робочий стіл віддаленого комп’ютера і використовувати мишу і клавіатуру з Internet Explorer, Firefox, Chrome і інших браузерів. Вам потрібно знати тільки облікові дані облікового запису та код доступу.

Додаток є простим у використанні і не вимагає досвіду робота з утилітами віддаленого управління. LogMeIn Pro є надійною альтернативою системним можливостям підключення до віддаленого робочого столу.

Ліцензія: Пробна 14 днів / Ціна від 149.00 $ в рік
Версія: [21.02.2018]
Оновлення: 2018-03-01
Системи: Windows / Mac OS X / Android / iOS
Інтерфейс: російська / англійська

button_download

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *