Leaf. Мабуть, кращий рідер для RSS

leaf_rss
394 перегляди Немає коментарів


Для відстеження новин можна використовувати різні засоби: соціальні мережі, email-підписку, канали RSS. Я віддаю перевагу останній спосіб ще з часів відомого Google Reader.


Після закриття корпорацією цього зручного інструменту, я перейшов на аналог – Feedly. Все було б непогано, якщо б у Feedly був нормальний десктопний клієнт, а не просто веб-сторінка. На щастя, для macOS є багато альтернативних програм, які підключаються до Feedly по API і надають зручний і приємний інтерфейс для читання і відстеження.

Однією з них є додаток Leaf. Назразок Newsflow зі схожими функціями. Leaf – від тих же розробників, тільки більш просунутий.

Leaf

Інтерфейс виконаний дуже просто, є три вкладки. На першій, список підписок (за категоріями); на другій, заголовки і короткі витяги нових матеріалів і, власне, самі статті.

У додатку налаштовується буквально все: від розміру мініатюр до вибору фону і шрифту. За це відповідає верхня права кнопка. Там же можна вибрати ширину тексту і міжрядковий інтервал.

Interfeys_Leaf

Ще зверху розташувалися кнопки переміщення між вибраними радіостанціями статтями, прочитаними і новими. Треба відзначити, що дизайн інтерфейсу відрізняється акуратністю і уважністю до деталей. Елементи розташовані рівно і завжди під рукою.

Що стосується технічної частини, то синхронізація відбувається моментально. В налаштуваннях можна задати інтервал оновлення. Там же є можливість вибрати і налаштувати багато інших параметрів. Наприклад, зовнішній вигляд або сервіси для розшарювання. Ще одна цікава функція – режим читання. Вона дозволяє завантажувати сторінку цілком в рідері, навіть якщо власник сайт обмежив читання статті повністю по RSS.

Загалом, однозначно раджу Leaf як крутий рідер для читання RSS-новин всім власникам Mac. Як на мене, стежити за оновленнями на улюблених сайтах і читати з цією програмою набагато зручніше, ніж в Feedly в браузері.

 

     Скачати з Mac App Store

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *