Кращі антибанери для Google Chrome

antybaner-google-chrome
8314 переглядів Немає коментарів

Портал Digital Trends склав рейтинг антибанерів для Google Chrome, запропонувавши ТОП5 кращих розширень для браузера і альтернативні рішення для блокування реклами в Інтернеті.

Якщо ви втомилися від настирливої ​​і агресивної реклами і не хочете витрачати час на перегляд рекламних вставок при запуску відеороликів, то варто встановити блокувальник реклами. На ринку існує безліч додатків і розширень для Google Chrome, які блокують оголошення і спливаючі вікна, тому зробити свій вибір буває непросто.

Важливо відзначити, що антибанери блокують оголошення в тому числі і на якісних безкоштовних веб-ресурсах, які сильно залежать від рекламного доходу. Якщо ви хочете підтримати улюблені сайти, то не забудьте додати їх в білий список рекламного фільтра.


Реклама: Замовити кращий безлімітний хостинг сайтів можна на https://prohoster.info/hosting/unlim-khosting


Найкращі антибанери для Google Chrome

AdBlock

AdBlock-na-yutubi

AdBlock є одним з найпопулярніших блокувальників реклами в світі. Розширення AdBlock для Chrome працює в автоматичному режимі, блокуючи рекламу на статичних веб-сторінках і в онлайн відеороликах, наприклад на Youtube. Даний антибанер дозволяє налаштовувати список виключень і тип заблокованих оголошень. Користувач може додавати власні списки ресурсів для блокування, що дає широкі можливості для персоналізації.

При необхідності можна налаштувати видалення інших елементів веб-сторінки, наприклад, кнопок соціальних мереж, і захист від деяких шкідливих атак.

Adblock бере участь в ініціативі “Прийнятні оголошення” (Acceptable Ads). Це означає, що розширення дозволяє оголошення, що відповідають певним вимогам. Відносно системних ресурсів Adblock відрізняється підвищеним апетитом. Якщо ви любите відкривати велику кількість вкладок в браузері, то можете зіткнутися з проблемами, коли реклама в відеороликах YouTube не блокується.

AdBlock Plus

AdPlus-yak-pidklyuchyty

AdBlock Plus є старожилом ринку антибанерів, але залишається популярним і в наші дні. Розширення пропонує комплексний підхід до блокування небажаної реклами. AdBlock Plus для Chrome блокують дратівливу рекламу, рекламні ролики перед відео, оголошення в соціальних мережах і спливаючі вікна.

Завдяки зручному інтерфейсу і настроюється списку фільтрів ви можете точно визначити, які рекламні оголошення ви хочете залишити, а які більше не бажаєте бачити. У список виключень можна додати улюблені сайти. Крім того, можна дозволити показ ненав’язливої реклами на веб-ресурсах, які дотримуються певних правил.

Відомо, що AdBlock Plus на платній основі може додавати оголошення певних рекламодавців в білий список. Однак, у користувача залишається можливість відключити відображення проплаченою реклами.

uBlock Origin

antybaner-uBlock-Origin

uBlock Origin – повністю безкоштовний продукт з відкритим вихідним кодом. Аудиторія розширення налічує більше 10 мільйонів користувачів, це один з найпопулярніших блокувальників реклами.

uBlock Origin для Chrome використовує такі ж списки блокування, як AdBlock Plus, але також аналізує, які стилі і веб-елементи необхідні для оптимального відображення сторінки. uBlock Origin дуже ефективний проти набридливих спливаючих рекламних блоків. З іншого боку, більшість популярних браузерів обзавелися власними блокувальниками спливаючих вікон.

Користувачі можуть використовувати власні фільтри uBlock для блокування реклами, шкідливого ПО, сайтів з погрозами для конфіденційності. Однак, при необхідності можна скористатися власними списками для фільтрації. Додавання сайтів в список виключень здійснюється дуже просто – достатньо натиснути велику кнопку в вікні інструменту. uBlock пропонує докладну статистику своєї роботи з моменту установки.

AdGuard

AdGuard-antybaner

AdGuard є ще одним популярним блокувальником реклами. AdGuard ефективно блокує практично всі види реклами на статичних веб-сторінках, в потоковому відео і в соціальних мережах, а також надійно справляється з спливаючими вікнами і вискакує рекламою на фонових вкладках.

Розширення AdGuard для Chrome пропонує додаткові можливості: блокування і відстеження небажаного ПЗ, а саме  рекламних додатків та інших шкідливих програм. Одне з головних достоїнств розширення – прискорення завантаження сторінок і економія пропускної здатності мережі.

Деякі користувачі повідомляють про дратівливих повідомленнях, які намагаються спонукати вас придбати преміум-версію Adguard, яка дозволяє блокувати рекламу у всіх браузерах і навіть в додатках, але крім цього розширення AdGuard має масу позитивних відгуків від мільйонів своїх користувачів.

Ghostery

antybaner-Ghostery

Розширення Ghostery для Chrome за принципом роботи відрізняється від більшості перерахованих блокувальників. Його основною функцією є блокування веб-трекерів і інструментів аналітики, які збирають інформацію про вас, але розширення також пропонує ефективний власний блокувальник реклами.

Ghostery пропонує дуже широкі можливості налаштування, що привертає досвідчених користувачів. Користувач може заблокувати тільки певні види трекерів або оголошень. Ghostery детально аналізує відвідувану сторінку і виводить детальну інформацію про типи трекерів і рекламних оголошень на ресурсі. Потім ви можете видалити небажані елементи або цілі блоки контенту.

Щоб налаштувати Ghostery як вам зручно, потрібен час. При блокуванні деяких елементів можуть виникати проблеми відображення або часткова втрата функціональності веб-сторінок. Витратьте небагато часу, щоб у всьому розібратися, і Ghostery може стати вашим улюбленим контент-фільтром для браузера.

Альтернативні рішення

Pi-Hole

Якщо ви не хочете обмежуватися блокуванням реклами в Chrome, то Pi-Hole пропонує просунуте рішення, що дозволяє блокувати оголошення на всіх пристроях, підключених до домашньої мережі. Вам знадобиться одноплатний комп’ютер Raspberry Pi і деякий рівень технічних знань. Весь трафік буде проходити через окремий пристрій, на якому буде відбуватися фільтрація контенту.

За допомогою веб-інтерфейсу ви зможете управляти настройками відображення на всіх пристроях, виконувати моніторинг трафіку і знижувати навантаження на мережу за рахунок блокування реклами до її завантаження.

ScriptSafe

ScriptSafe відмінно справляється з блокуванням більшості скриптів Java, JavaScript та інших скриптів, які автоматично запускаються на відвідуваних вами сайтах. Дане рішення ефективно проти будь-яких видів реклами.

При використанні ScriptSafe можливе блокування корисного контенту. Для настройки ScriptSafe знадобиться час – ви можете використовувати численні опції конфігурації, а також ручні команди.

Malwarebytes

Якщо ви хочете блокувати рекламні оголошення, тому що вас турбує їх можливість поширювати шкідливе ПЗ, то звичайного блокувальника реклами може бути недостатньо. Такі інструменти, як Malwarebytes з активним захистом в режимі реального часу убезпечать від редиректів і шкідливих сайтів. Вони можуть працювати спільно з антибанерами, забезпечуючи додатковий рівень захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *