Китайський робот спробує вступити до коледжу

kutay_koledj
400 переглядів Немає коментарів

Новинне агентство Сіньхуа повідомляє, що Розроблений в Китаї робот AI-MATHS посилено готується до вступних іспитів і вже днями постарається вступити в коледж.


Створений він компанією AI Chengdu Zhunxingyunxue Technology, яка спеціалізується на розробках в області штучного інтелекту. Фахівці, які займалися створенням робота, пояснили, що в ході експерименту AI-MATHS спробує здати китайський національний вступний іспит. Для цього йому доведеться відповісти на питання тесту з математики. Іспит триватиме близько двох годин.

Генеральний директор AI Chengdu Zhunxingyunxue Technology повідомив, що робота продовжують покращувати і займатися доопрацюванням його штучного інтелекту. У лютому 2017 року його вже брав участь в схожому іспиті, за результатами якого зміг набрати 93 бали зі 100 можливих. Зараз тест буде складніше, але і програму по минулі місяці істотно доработали.

Навіть після успішного складання іспиту робота не приймуть на навчання, зате творці зможуть оцінити, наскільки він порозумнішав з зими – це дозволить приступить до нових завдань. Вступні іспити в Китаї пройдуть сьомого липня – в розробників залишилося зовсім мало часу для того, щоб підготувати всі необхідні роботу «шпаргалки».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *