IP відеоспостереження

408 переглядів Немає коментарів

Коли мова заходить про відеоспостереження, багато хто починає лякатися, представляючи величезні серверні, складність установки і кінцеву вартість цієї системи. Тому замовники починають економити, що безсумнівно позначається на якості і функціональності відеоспостереження.

Про те, як заощадити гроші, але при цьому отримати повноцінну систему спостереження, ми сьогодні вам розповімо.

Сегмент IP-відеоспостереження розвивається вже кілька років, і до нинішнього року технології досягли серйозних висот, а ціни на IP-камери знизилися в кілька разів. Взагалі, IP-камери — це комп’ютери в мініатюрі, з процесором, оперативною пам’яттю і операційною системою. Вони передають сигнал в цифровому вигляді, тому не мають обмежень, властивих іншим форматам. Але не варто помилятися і говорити, що IP-відеоспостереження — дороге задоволення. Найчастіше компанії-установники таких систем економлять і встановлюють замовнику безкоштовне ПЗ, яке поставляється з IP-камерами. Природно, все це обмежує можливості системи і ставить під питання її надійність.

Але ж аналогові системи, якими користуються вже багато років, можна запросто замінити на IP, причому не виходячи за рамки бюджету, і при цьому отримати більш функціональну систему. У цьому Вам допоможуть спеціалісти із https://555tv.com.ua/videonablyudenie/. Для прикладу — хороші камери коштують 2-3 тисячі гривень, восьмиканальний відеореєстратор — ще 10 тисяч гривень. Вартість такої системи з сімома камерами складе 30 тисяч гривень. Але якщо замінити шість камер на три з більш високою роздільною здатністю і широким кутом огляду, використовувати чотириканальний IP-відеореєстратор і PoE-комутатор — вартість буде така ж, але система буде більш якісна, до того ж заощадимо на кабелі і монтажних роботах.

На сьогодні IP відеоспостереження є, мабуть, найоптимальнішим варіантом, звичайно, в тих випадках, коли є можливість підключення до мережі Інтернет. Його основною перевагою є відсутність кабелю, що дозволяє не обплітати все навколо проводами.

Також це дозволяє встановлювати IP камеру практично в будь-якому місці прибудинкової території/квартири/під’їзду і т.д. Але для відносно віддалених об’єктів (дача, гараж та ін.) такий тип відеоспостереження явно не підійде, тому що для передачі зображення з камери на комп’ютер необхідно хороше покриття мережі wi-fi, а це означає, що всі камери повинні бути на невеликій відстані від роутера. Але як варіант в таких випадках — додаткова покупка 3g / 4g модему з wi-fi (втім, краще щоб на місці установки камер було впевнене 4G покриття, в іншому випадку доведеться обмежитися аналоговими камерами), з подальшим підключенням до нього камер відеоспостереження і передачі зображення в інтернет. IP камери будуть хорошим варіантом забезпечення відеоспостереження для приватного будинку, при необхідності чіткої і детальної картинки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *