IOS 11 – всі подробиці і нововведення системи

ios-11_logo
366 переглядів Немає коментарів

Конференція розробників компанії Apple WWDC 2017 «принесла» так багато новинок і технічних напрацювань, що неможливо не згадати ще про деякі з них. Тут піде мова про нову операційну систему, представленої в рамках заходу – це IOS 11.


Розглянемо поліпшення безпосередньо для iPad.

Оновлена ​​версія системи отримала безліч нововведень. Перше, що потрібно згадати – це панель Dock. Тепер вона стала доступна на будь-якому екрані, на панелі можна зберегти ще більше додатків, щоб відкрити файл або переключитися на інший – досить одного легкого дотику. Також, в правій частині панелі користувач зможе побачити ті додатки, які були недавно в роботе на iPhone або Mac.

OS-11_dlya_iPad

Виробник вніс удосконалення в Apple Pencil – тепер це більш функціональний інструмент. За допомогою стилуса користувач зможе миттєво робити записи і різні замітки прямо на скріншотах, PDF-файлах і навіть на екрані заблокованого гаджета.

IOS-11_Apple_Pencil

Зручний додаток «нотатки» – дозволяє автоматично сканувати будь-який документ. Також інструменти додатки «призводять документ в кращий вигляд» – обрізають зайві краї, вирівнюють, усувають відблиски.

IOS-11_notatki

Додаток «Файли» – в ньому просто і дуже зручно зберігати всі документи. Будь-які файли, які були завантажені на iPad, матеріали з Box, Dropbox, iCloud – все буде на своєму місці.

IOS-11_Fayly

Клавіатура QuickType стала зручнішою – тепер всі букви, цифри і символи розташовані разом – на одних кнопках. Не потрібно перемикатися, щоб вибрати той чи інший символ – набір тексту тепер буде відбуватися набагато швидше.

IOS-11_klaviatura

Що стосується iPone і поліпшень для нього.

Додаток «Фото» тепер дозволяє створювати ще і анімовані gif-зображення. Щоб активувати gif-ку, потрібно просто її відкрити або глянути в режимі попереднього перегляду.

IOS-11_foto-redaktor

iMessage також отримав якісні зміни: під рядком набору тексту з’явилася панель з додатками. Для зручності вибору, кожен додаток збільшується при прокручуванні. Щоб користуватися додатком iMessage було зовсім комфортно, виробник навіть запровадив переміщення клавіатури. Наприклад, якщо з одного боку друкувати незручно. Потрібно просто утримувати деякий час кнопку перемикання мови і після – вибрати сторону, де розташування клавіатури буде зручніше – вона моментально переміститися.

IOS-11_iMessage

В iOS 11 доступна швидка настройка гаджетів. Якщо піднести тільки що куплений iPad або iPhone з операційною системою 11 версії до іншого IOS- девайсу, всі налаштування і персональні паролі легко перенесуться в новий гаджет.

IOS-11_shvydka_nastroyka_hadzhetiv

Оновлена ​​ОС iOS 11 дозволяє переглядати всі повідомлення навіть на заблокованому екрані. Торкнувшись верхній його частині, потрібно просто «протягнути вниз» спливла вікно, і на екрані з’явиться весь список недавніх повідомлень, навіть які були пропущені.

IOS-11_perehlyadaty_vsi_povidomlennya

Про iOS 11 і її нововведення можна розповідати нескінченно. Багато зручних функцій, спрощений вид управління – система 11 версії задає нові передові стандарти якості і комфорту. Крім цього, система забезпечує девайсів Apple неймовірну швидкість роботи. Звичайно, хочеться вже швидше випробувати новинку в дії, але для цього доведеться почекати до осені 2017 року – саме тоді повинна вийти iOS 11. Точна дата поки невідома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *