Ілон Маск хоче підключити людський мозок до комп’ютера

446 переглядів Немає коментарів

Успішний підприємець і мільярдер сьогоднішнього часу Ілон Маск (Elon Musk), який є главою таких відомих проектів як Zip2, Tesla, PayPal та інших, представив свою нову розробку під назвою Neuralink.
Компанія буде працювати над сучасними технологіями, які дозволять зв’язати людський мозок з комп’ютером. Суть проекту полягає в тому, щоб імплантувати крихітні електроди в людський мозок для об’єднання з програмним забезпеченням. Простіше кажучи – це робота над «штучним інтелектом».

Ilon_Mask

Дана технологія до цих пір існувала тільки в науковій фантастиці. Тепер компанія Neuralink планує застосувати новий винахід для вдосконалення людського мозку. При успішній реалізації цей проект дуже допоміг би в сфері медицини – для допомоги людям з хворобами Паркінсона, епілепсію та іншими проблемами.

Neuralink була заснована ще в липні минулого року, в місті Каліфорнія, і позиціонується як дослідницька компанія медичного спрямування. Проект ще перебуває в стадії розвитку, але судячи, за заявою Ілона Маска під час його лекції в Дубаї, буде незабаром успішно завершений і представлений офіційно.

Маск публічно під час конференції заявив: «Я думаю, що незабаром біологічні та цифрові можливості інтелекту будуть тісно пов’язані».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *