HiveChat – новий підхід до спілкування

HiveChat
350 переглядів Немає коментарів

З появою месенджерів спілкування стало набагато простіше: відповісти співрозмовнику можна в будь-який зручний час, в будь-якому місці – будь це поїзд метро або робоча конференція.

Але і у таких додатків є недолік: співрозмовники ховаються за аватарками (а часом зовсім ставлять незрозумілі картинки), так що з живим спілкуванням все це не має нічого спільного. Але що, якщо б під час чату ви бачите обличчя співрозмовника в режимі онлайн?

Додаток HiveChat, назвати якого месенджером навіть язик не повертається, адже він дозволяє листуватися ні з аватарками і картинками з Інтернету, а з справжніми людьми: ви бачите в режимі реального часу кожну емоцію на своє повідомлення, можете запросто жестом «дати п’ять» або послати «повітряний поцілунок». Настільки нетрадиційний підхід до спілкування настільки нас зачепив, що ми не могли не спробувати HiveChat.

Багато говорили, що телебачення вб’є радіо, інтернет вб’є друковані газети і, нарешті, що месенджери вб’ють SMS. Але  SMSтехнологія ще тримається на своїх позицях. І розсилка SMS, як на сервісі https://bsg.world/ru/products/bulk-sms/, достойна маркетингова допомога для бізнесу.

Якщо в звичному мессенджері під час спілкування перед вами постійно відкритий діалог, то в цьому додатку в нижній частині кожної бесіди додатково відображаються живі аватарки співрозмовників. Спочатку дуже незвично: здається, що начебто листування йде за допомогою смартфону, але при цьому створюється відчуття живого спілкування – ніби перебуваєш прямо навпроти учасника бесіди.

Гібрид дзвінків і месенджера?

Якщо говорити простою мовою, під час текстового діалогу додатково йде безперервна трансляція відеопотоку. На перший погляд це свого роду відеодзвінок, але всі ми знаємо, як цей тип спілкування негативно позначається на акумуляторі смартфона і кількості споживаного трафіку.

З HiveChat все інакше.

За рахунок невеликого розміру і бітрейта «живої аватарки» відеотрансляція не вимагає великої кількості ресурсів. Тобто смартфон швидко не розряджається (як при дзвінках), не гріється, з’єднання стабільне навіть при мобільному інтернеті, а споживання трафіку мінімальне. Завдяки апаратній обробці зображення аватарки виглядають добре навіть при невеликій швидкості з’єднання.

Групове спілкування

Ще одна фішка програми – живе спілкування в групі. Можна створити власну групу або приєднатися до вже існуючої: офісного чату, тематичної групи за інтересами, діалогу з однокурсниками і так далі. У першому випадку достатньо відкрити бічне меню, натиснути «Створити групу», ввести назву і запросити учасників. Зробити це можна як за допомогою встановлених месенджерів, так і копіюванням посилання в соціальні мережі.

Крім чатів з живими аватарками, в HiveChat є і групові відеочати. Досить «помахати» співрозмовнику, щоб запросити його в цілу відеобесіду, максимально в такому відеочаті може бути 8 учасників.

Ще одна корисна функція – відправка геолокації співрозмовнику. Просто натисніть на відповідну кнопку – і ви зможете відправити своє місце розташування, а також побачити місце розташування всіх учасників групи. Тепер більше не виникне запитань на кшталт «а де Сергійко, чому він так довго?».

Читайте: Популярні поштові сервіси і переадресація

А якщо не хочеться ділитися своїм аватаром?

Звичайно, ситуації бувають різні, і в деяких випадках не хочеться, щоб співрозмовники бачили вас в реальному часі. Проблема вирішується просто – натисніть на живий аватар, і його замінить статичний.

Ця штука тільки для iPhone?

Ні, HiveChat доступний і для Android, але функціональність версії для цієї платформи трохи урізана. На iPhone користуватися сервісом одне задоволення, навіть не хочеться зайвий раз запускати звичайні текстові месенджери.

Спробувати цей додаток варто як мінімум з двох причин: по-перше, принципово новий підхід до спілкування; по-друге -абсолютно безкоштовно. Завантажити можна за цим посиланням: iPhone; Android.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *