Google I/O 2017

467 переглядів Немає коментарів

В місті Маунтін-В’ю відбулась щорічна конференція Google I / O 2017. Цього року цільовою аудиторією заходу стали не тільки технічні фахівці і розробники, але також і всі інші співробітники компанії, журналісти і прості споживачі.У програмі конференції були розглянуті наступні теми: нові інтерфейси і платформи для додатків, мобільне програмування.

Google_I/O_logo_image

Android 8.0 ( «О»)

Цілком логічно, що на конференції цього року Google надає наступну версію своєї операційної системи Android, адже попередні промо-ролики явно «говорили» про це. Що стосується назви – офіційні дані ще не опубліковані, але цілком імовірно, що повна назва буде «Oreo» – на честь популярного печива, рекламу якого ми часто бачимо на екранах телевізорів.

Але якщо точну назву системи ще не опубліковано, деякі характеристики вже відомі. Так, наприклад, користувача Android 8.0 зможуть відкладати нагадування і повідомлення на деякий час – від 15 хвилин і до 1 години. Рівень енергоефективності ОС свіжої версії значно підвищився – програма автоматично буде обмежувати використання енергоємних програм у фоновому режимі. Якість звуку в навушниках через модуль Bluetooth – покращено, а для відео додатків Google працює функція «картинка-в-картинці». Також, іконки Android буду візуально виглядати по-новому: ярлички формуються в трьох варіантах: коло, округлений і звичайний квадрат з круглими кутами, а самі іконки отримають візуальні – паралакс, пульсування і так далі.

Android_gif_logo

Колонка Google Home

Чи не вперше вже компанія Google представляє «колонку-помічника» – на минулій конференції в 2016 році корпорація вже знайомила користувачів з «розумною» колонкою Google Home. Цього разу світова компанія вирішила оновити попередню версію і додати до неї деякі корисні функції. На думку видання «Wall Street Journal», колонка Google Home 2017 роки зможе “похвалитися” функцією голосових відео-дзвінків. Що ж насправді запропонує компанія споживачеві – буде ясно в ході конференції.

Kolonka_Google_Home

VR-гарнітура Google

У минулому році на презентації платформи Daydream була представлена ​​гарнітура Daydream View. Як і вся техніка, гарнітура мала свої переваги і недоліки. Цілком очевидно, що в цьому році Google може представити нову версію VR гарнітури – але вже самостійною. Про це повідомляє інтернет-видання «Ars Tecnhica». На доказ своєї версії джерело нагадує про публікації газети Wall Street Journal, яка ще в 2016 році опублікувала замітку про Google. У ній повідомлялося тоді, що корпорація готує до випуску новий пристрій віртуальної реальності, доповнене екраном, камерами і процесором.

Google_VR

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *