Голосовий помічник Cortana отримав голографічний аватар

Holosovyy_pomichnyk_Cortana
7921 переглядів Немає коментарів

Голосові асистенти на зразок Cortana от Microsoft або Siri від Apple вже давно міцно увійшли в наше життя. Незважаючи на поки ще недосконалу технологію спілкування, для повноцінного сприйняття голосовим помічникам не вистачає «реального втілення». Ці ж думки відвідали і Джарема Арчера, відомого в Мережі під ніком unt1tled, який створив для «Кортан» з операційної системи Windows 10 щось на зразок «голографічного аватара», за функціями нічим не поступається «звичайної» версії.

Як комп’ютера, на якому був запущений голосовий асистент, була обрана порівняно невелика машина формату Mini-ITX з 4 гігабайтами оперативної пам’яті і ОС Windows 10, відповідно. Як голографічного дисплея використовувалися вже добре зарекомендували себе скляні панелі, розташовані під певним кутом до поверхні і один одному, формуючи щось на зразок піраміди. Такий дисплей дозволяє отримати зображення досить хорошої якості, видиме до того ж під практично будь-яким кутом.

В ході розробки ПО для голографічного версії «Кортан» Арчер зіткнувся з низкою серйозних проблем. Справа в тому, що Cortana спочатку не розроблялася з прицілом на можливість такого використання в якості голограми. А в Windows 10 відсутні програмні інтерфейси, що дозволяють відслідковувати роботу віртуального помічника. Більш того, народному умільцю довелося використовувати технології розпізнавання осіб для того, щоб адаптувати голографічне зображення відповідно до поточного розташування слухача і напрямком його погляду. Отриманий результат, з яким ви можете ознайомитись на відео нижче, вийшов досить вражаючим і досить футуристичний. Але виникає питання: якщо одна людина змогла без засобів розробки створити щось подібне, то чому сама Microsoft не намагається представити нічого подібного в цій галузі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *