Гігант серед телевізорів

naybilʹshyy_televizor
369 переглядів Немає коментарів

Який найбільший телевізор ви бачили в своєму житті? Є моделі на 60, 70 і навіть більше ніж на 80 дюймів. Але все це не зрівняється з тим, про що ми зараз розповімо. Австрійський виробник C SEED представив телевізор з розміром діагоналі … увага … 262 дюйма! А це – понад шість з половиною метрів в ширину!


Величезний екран заповнює собою весь простір! Модель C SEED 262 вважається найбільшим 4К телевізором в світі на сьогоднішній день. Яскравість його екрану складає 800 ніт, дозвіл – 4096х1716 пікселів. Виробник зробив акцент на тому, що контрастність і колірний обхват новинки набагато вище, ніж у інших моделей (це цілком логічно). Точні цифри поки не вказуються.

Крім усього перерахованого вище, в гігантський телевізор C SEED 262 вбудований UHD-медиасервер і шість динаміків High End. Для захисту великого екрану передбачена спеціальна висувна шторка з тканини.

naybilʹshyy_televizor_v_sviti

Розмір телевізора – 6144х2724 мм, вага – аж 800 кілограм. Ну і найголовніше: новинка буде доступна в продажу вже цього літа. Тому, хто захоче диво телевізор, це обійдеться в 539 000 доларів. Але і це не все: для установки гіганта в приміщенні потрібно ще 38 500 доларів. Дрібниця, звичайно, в порівнянні з вартістю самого телевізора 🙂

Примітка: хто вже почав збирати на C SEED 262, не забудьте – для установки телевізора в приміщенні, вам як мінімум потрібно власний котедж 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *