Фестиваль робототехніки Roboland Kids Fest

dity_I_roboty
607 переглядів Немає коментарів

Вже на наступному тижні 26 листопада в Києві пройде захоплюючий захід під назвою Roboland Kids Fest. Це – фестиваль унікальних роботів, який дозволить учасникам познайомитися з новими технологіями, можливостями та особливостями роботів. Острів RoboLand і його мешканці допоможуть приємно провести час і дітям, і дорослим.

У програмі Roboland Kids Fest будуть цікаві майстер-класи по конструюванню, а також програмування роботів, пізнавальний квест «Секрети роботів» – це можливість дізнатися більше про будову і можливості «електронних друзів».

dity_bavlyat'sya_robo-igrashkamy

Глядачі фестивалю зможуть подивитися театральну виставу і навіть бої роботів. Дітям буде цікаво познайомитися з відомими роботами Воллі і Alpha. Для тих, хто встигне заздалегідь зареєструватися на захід, передбачений розіграш призів.
Ну, і дорослим нудьгувати не доведеться. В той час, як малюки будуть зайняті захоплюючими майстер-класами, батьки зможуть поспілкуватися з дитячими психологами – професіоналами у своїй галузі, які зможуть відповісти на всі запитання. Дорослим також буде цікаво дізнатися про STEAM-освіта – по цій темі корисна інформація.

Фестиваль робототехніки буде проходити в ТЦ «DREAM TOWN 2», за адресою: м. Київ, пр-т Оболонський, 21В.
Реєструйтеся прямо зараз і проведи вихідні весело! Жителі острова RoboLand чекають вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *