DroidCam – Android смартфон в ролі веб-камери

kamera_smartfonu_yak_web-camera
494 перегляди Немає коментарів

Невелика програма DroidCam необхідна для використання мобільного пристрою як камери для комп’ютерних програм відеозв’язку. Дана утиліта відмінно підходить для тих людей, на комп’ютерах яких відсутня веб-камера, а її придбання є неможливим.

Програма складається з двох частин – одна встановлюється безпосередньо на смартфон  (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dev47apps.droidcam&hl=uk), а друга – на персональний комп’ютер або ноутбук. В першу чергу, софт встановлюється на ПК. Підключення телефону здійснюється за допомогою usb або Wi-FI. DroidCam поширюється безкоштовно, відповідно, цю програму можна завантажити з маркету. Налаштування здійснюється через комп’ютер. Також для цієї програми необхідно зробити пріоритетним в налаштуваннях Skype або іншої програми, що вимагає наявність відеокамери.

У нову версію розробники впровадили функцію виведення звуку через вбудований мікрофон мобільного пристрою. Управління програмою дуже просте, завдяки чому працювати з нею можуть будь-які вікові групи. DroidCam використовується не тільки основну камеру смартфона, але і фронтальн

 

Завантажити DroidCam 6.4.9 

Особливості:
1. працює через WiFi (як локальний, так і інтернет), Bluetooth і USB
2. можна використовувати і як веб-камеру і як мікрофон
3. режим дзеркала, якщо виникнуть неполадки з зображенням
4. функція автоматичної настройки яскравості
5. можливість включити чорний фон для економії заряду батареї
6. ліхтарик!
7. можна використовувати фронтальну камеру (тільки для 2.3+)
8. настройка формату і дозволу камери для досягнення максимальної продуктивності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *