DroidCam – Android смартфон в ролі веб-камери

kamera_smartfonu_yak_web-camera

Невелика програма DroidCam необхідна для використання мобільного пристрою як камери для комп’ютерних програм відеозв’язку. Дана утиліта відмінно підходить для тих людей, на комп’ютерах яких відсутня веб-камера, а її придбання є неможливим.

Програма складається з двох частин – одна встановлюється безпосередньо на смартфон  (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dev47apps.droidcam&hl=uk), а друга – на персональний комп’ютер або ноутбук. В першу чергу, софт встановлюється на ПК. Підключення телефону здійснюється за допомогою usb або Wi-FI. DroidCam поширюється безкоштовно, відповідно, цю програму можна завантажити з маркету. Налаштування здійснюється через комп’ютер. Також для цієї програми необхідно зробити пріоритетним в налаштуваннях Skype або іншої програми, що вимагає наявність відеокамери.

У нову версію розробники впровадили функцію виведення звуку через вбудований мікрофон мобільного пристрою. Управління програмою дуже просте, завдяки чому працювати з нею можуть будь-які вікові групи. DroidCam використовується не тільки основну камеру смартфона, але і фронтальн

 

Завантажити DroidCam 6.4.9 

Особливості:
1. працює через WiFi (як локальний, так і інтернет), Bluetooth і USB
2. можна використовувати і як веб-камеру і як мікрофон
3. режим дзеркала, якщо виникнуть неполадки з зображенням
4. функція автоматичної настройки яскравості
5. можливість включити чорний фон для економії заряду батареї
6. ліхтарик!
7. можна використовувати фронтальну камеру (тільки для 2.3+)
8. настройка формату і дозволу камери для досягнення максимальної продуктивності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *