Драйвери NVIDIA GeForce Game Ready 384.76

378 переглядів Немає коментарів

Компанія NVIDIA оголосила про доступність нових драйверів GeForce Game Ready 384.76, які покращують продуктивність в іграх Spider-man: Homecoming VR і Lawbreakers Rise Up Beta


Завантажити Драйвери NVIDIA GeForce Game Ready 384.76


Крім того, нові драйвера оновлюють профіль SLI для FIFA 17, виправляють помилки в Command & Conquer Tiberium Alliances, усувають проблеми розподілу навантаження між процесором і відеоядром при включенні 3DVision або покращують продуктивність в іграх DirectX 12.

NVIDIA GeForce 384.76 виправляє помилки в грі Firefall, усуває переривання в Prey 2, порушення відображення тексту в No Man’s Sky і артефакти в Vulkan API, а також покращує відтворення відео з відключеною вертикальної синхронізацією.

З точки зору сумісності, нові драйвера призначені для комп’ютерів і ноутбуків під управлінням 32-бітових або 64-бітових версій ОС Windows 7, 8, 8.1 і Windows 10 для комп’ютерів і ноутбуків.

geforce_experens

При установці нових драйверів, скачайте і запустіть коректну версію пакету для своєї системної конфігурації, закрийте програми і додатки, які можуть перешкодити встановленню та дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Після завершення установки рекомендується виконати перезавантаження комп’ютера, щоб зміни коректно застосувались. Якщо перезавантаження не пройшла в автоматичному режимі, виконайте її вручну.

Останню версію драйвера також можна встановити за допомогою програми NVIDIA GeForce Experience. Перейдіть в меню “Драйвери” і натисніть “Перевірити наявність оновлень”.

 

Скачати безкоштовно NVIDIA GeForce Game Ready 384.76

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *