CloneApp – резервні копії встановлених програм з усіма їх налаштуваннями.

CloneApp_Mirinsoft
394 перегляди Немає коментарів

CloneApp – невеликий безкоштовний інструмент для створення резервної копії налаштувань і файлів конфігурацій встановлених програм, а також відновлення, в разі необхідності всіх конфігураційних файлів і записів в реєстрі операційної системи Windows.Крім того, програма дозволить зберегти не тільки каталоги системи, які містять файли встановлених додатків, але також користувач зможе вказати дорогу до тек, які він хоче зарезервувати.


Browsec VPN дозволяє розблокувати заборонені сайти


Згодом, багато користувачів комп’ютерів працюють під управлінням операційних систем Windows, напевно, помічали, що в процесі користування ПК, відбувається уповільнення його роботи або в разі ушкодження системних файлів вірусами, або в результаті хакерських дій, може відбутися збій системи, який змусить працювати комп’ютер не так, як нам хотілося б. І навіть багато досвідчених користувачів приходять до моменту, коли постає питання про перевстановлення системи.

Природно, нова свіжовстановлена система буде працювати швидше і сучасні версії систем спільно з швидкими процесорами дозволяють зробити це досить швидко. Але, ось як бути з втраченим програмним забезпеченням, додатками, до яких користувач звик, і багато завдань не може вирішити без звичного графічного інтерфейсу. Деякі додатки мали унікальні налаштування кольору або поведінки. На відновлення конфігурацій ПО, можна витратити чимало часу.

Ось як раз для такого випадку і згодиться даний засіб. Крім встановлених додатків, CloneApp дозволить створити і згодом відновити фотографії, документи. На жаль, автори не потоваришували свою програму з кириличними символами, але інтуїтивно зрозуміле управління і не хитромудрий принцип управління, не утруднить зробити копію додатків навіть школяра. Розмір не перевищує і 1 мегабайта і може бути запущена в Windows без інсталяції.

Завантажити CloneApp 1.19.790

cloneapp_Appscloneapp_customcloneapp_control_panel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *