Blockchain – біткоін гаманць

Blockchain_logotip
607 переглядів Немає коментарів

Кожен, хто зовсім недавно відкрив для себе біткоіни, повинен обзавестися біткоін гаманцем для зберігання коштів і здійснення транзакцій.

На сьогоднішній день вже існує величезна безліч найрізноманітніших біткоіни гаманців, серед яких – десктопні (встановлюються на комп’ютер), мобільні, онлайн-гаманці, апаратні і навіть паперові.

Кожному виду притаманні свої переваги і недоліки, і всі вони розрізняються між собою не тільки своїм зовнішнім виглядом, але також і ступенем безпеки, зручністю використання, «вагою», можливістю зберігання інших криптовалюта і іншими важливими (і не дуже) функціями.

Мільйони новачків світу криптовалюта найчастіше віддають перевагу найпопулярнішому онлайн-сервісу біткоін гаманців – Blockchain.info. Це один з найперших сервісів подібного роду.

Основною його перевагою є простота, а також те, що відсутня необхідність установки програмного забезпечення з історією всіх транзакцій мережі біткоіни (вага якої становить уже не один десяток гігабайт).

Отже, перше, що необхідно зробити на сервісі Blockchain.info – це, звичайно ж, створити новий біткоіни гаманець.

Як створити біткоіни гаманець Blockchain.info?

Потрапляючи на сторінку даного сервісу, перше що впадає в очі – це перелік останніх біткоін транзакцій і безліч інших (для багатьох поки ще не зовсім зрозумілих) цифр.

Blockchain.info_holovna

Перше що потрібно зробити – це перейти у футер сторінки і вибрати мову (нажаль української немає, тільки RUS).

Потім в головному меню переходимо на вкладку “Кошелек“.

Необхідно здійснити стандартну процедуру – заповнити поля «Електронна адреса» (рекомендуємо використовувати надійний поштовий сервіс gmail від компанії Google з 2FA), а також «Пароль» і «Підтвердити пароль». Останній повинен бути більш-менш складним, складатися з букв і цифр. Ставимо галочку «I have read and agree to the Terms of Service».

Після натискання «Продолжить» Ви тут же побачите привітання з тим, що стали одним з понад 7 мільйонів користувачів біткоін-гаманця від даного сервісу, а також прохання відвідати Центр безпеки.

Тиснемо «Начать» і бачимо перед собою лаконічний і приємний погляду інтерфейс сервісу Blockchain.info. Однак, перш ніж продовжити знайомство з даними онлайн біткоін гаманцем і зробити необхідні налаштування, нам необхідно зазирнути в електронну пошту.

У вітальному листі від Blockchain.info знайдете довге посилання для підтвердження реєстрації.

Натискаємо її. Бачимо зелену галочку і повідомлення про те, що Email-адреса успішно підтверджений.

Blockchain_Veryfy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *