Близько 20% власників криптовалюти купили її в кредит

1047 переглядів Немає коментарів

Згідно з дослідженням, проведеним CoinDesk, деякі люди так відчайдушно хочуть володіти криптовалютою, що готові купувати її на кредитні кошти.

Ну, приблизно п’ята частина криптовалютних ентузіастів, схоже, вирішила придбати жадані монети в кредит. І якщо ви серед них то ще не пізно взяти кредит без застави і довідки про доходи в Одессі, Києві чи в будь-якому іншому місті чи містечку, адже все що необхідно – це інтернет.

В рамках дослідження «State of Blockchain 2018» новинний ресурс CoinDesk опитав близько 3 000 чоловік. Згідно з дослідженням, більше 80% опитаних «не пішли на борги заради покупки криптовалюти». Серед тих, хто зважився залізти заради крипти в боргову яму, близько половини вже погасили свої кредити.
49% опитаних схильні вважати, що біткойни все ж є бульбашкою, 39% впевнені в зворотному, 11% респондентів утрималися від відповіді.

Біткойни-божевілля вже стало гідним мемів. Криптовалюта отримала додатковий імпульс в грудні, коли вартість Bitcoin виросла вище 19 000 доларів, перш ніж обрушитися до 6 000 доларів в даний час.


Скріншот з coinmarketcap.com

Шанувальники біткойнів кажуть, що крипта потенційно може замінити гроші по всьому світу, хоча США і інші країни все частіше розглядають її як інвестиції, а не як форму розрахунку.

Криптовалюта біткойн (BTC) – це цифрова валюта або як їх ще називають інтернет валюта, яку створили, щоб вирішити всі проблеми онлайн платежів. Bitcoin (BTC) – це повністю децентралізована цифрова одиниця, яку по праву називають грошима в мережі інтернет. Під словом «децентралізована», ми маємо на увазі, що мережа біткойнів не регулюється і не контролюється якимось органом. Підтримують роботу мережі, так звані ноди, завдяки яким перевіряються і підтверджуються операції всередині мережі. Децентралізація мережі – це основна мета криптовалюта біткойн.

Біткойн був створений в 2009 році, невідомим програмістом під ніком Сатоші Накамото. У код біткойну були закладені три основні ідеї:

  • біткоін не повинен ніким регулюватися;
  • його емісія не повинна бути нескінченна;
  • вартість монети безпосередньо залежить від попиту на неї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *