Безкоштовний хостинг – як це?

Hosting
385 переглядів Немає коментарів

Якісний хостинг необхідний кожному проекту в інтернет-середовищі. Але іноді фінансове питання стоїть досить гостро і необхідно підібрати максимально бюджетний варіант. Що таке хостинг пропонуємо прочитати на Вікіпедії, а ось де його знайти, та ще й безкоштовний, розповімо в статті.
Безкоштовне – значить обмежене в тому чи іншому плані. Початківці вебмайстри можуть задаватися питанням: навіщо потрібен безкоштовний хостинг, якщо є платні варіанти без будь-яких обмежень.
Насправді причин пошуку такого може бути кілька:

  • жорстко обмежений бюджет при потребі терміново створити блог, магазин або сайт і в майбутньому придбати повноцінний пакет послуг;
  • створення експериментального інтернет-ресурсу, який тільки в теорії може принести дохід і залучити трафік;
  • відкриття некомерційного ресурсу, де важлива ідея, а не гроші, що означає максимальну економію через відсутність прибутку;
  • створення демонстраційних версій майбутнього сайту або тренування навичок веб девелопінгу.

У будь-якому випадку безкоштовні варіанти існують і активно користуються попитом. У тому числі і в якості можливості оцінити конкретний сервіс, технічну підтримку, швидкість роботи.


Реклама: Вони займаються вебмагією!!! Детальніше на ra.ck.ua


Які види безкоштовного хостингу існують

Фахівці розрізняють основні види безкоштовного хостингу, серед яких:

  • спеціалізовані конструктори сайтів, що дозволяють створити з доступних блоків власний ресурс;
  • платформи для блогу;
  • безкоштовні хостинги, що працюють з HTML, PHP, Python.

Вибираючи найважливіше звернути увагу на використовувану операційну систему, від якої залежить підтримка того чи іншого програмного забезпечення. Крім цього потрібно враховувати якісні та кількісні обмеження, за типом розміру дискового простору, пропускну здатність каналів, виділену оперативну пам’ять або кількість ресурсів на одному акаунті. Все це значною мірою вплине на подальшу роботу вашого порталу.

Конструктори сайтів і Landing Pages

Конструктори сайтів і лендінги відрізняються відсутністю необхідності самостійно створювати код і дизайн. Створення ресурсу на подібних майданчиках схоже з конструктором Лего, де замість блоків пропонуються елементи інтерфейсу, шаблони, SEO-опису, збираючи які можна отримати власний унікальний сайт. Користуються популярністю завдяки можливості швидко створити інтернет-портал без спеціальних навичок.

Найчастіше радує і цінова політика платних тарифів, в безкоштовних часто скрізь висить банер з пропозицією розробити власний сайт. При цьому є готові шаблони під різні тематики, використовуючи які можна отримати ресурс протягом 10 хвилин.

Основний мінус-відсутність можливість налаштувати сайт під себе і дописати необхідний код, а також обмеження по управлінню і функціоналу.

Wix

Сервіс wix.com працює з 2006 року і представляється як простий і зручний конструктор. Є зручний інтерфейс і широкий функціонал, при можливості працювати безкоштовно. Багато цікавих шаблонів різного типу. З недоліків можна виділити відсутність бекапів, складності просування в пошукових системах і відсутність роботи без Java, а також неможливість доопрацювати портал самостійно.

Ucoz

Юкоз дає веб майстру практично необмежені можливості по редагуванню кожної сторінки сайту під себе. Безкоштовний пакет дозволяє розробити непоганий корпоративний сайт з обмеженим можливостями, кращі шаблони доступні тільки за гроші. При цьому для освоєння майданчика потрібно витратити достатньо часу.

Google Сайти

Гугл сайти відрізняються відносно зручним інтерфейсом і високою швидкістю роботи. Створити щось індивідуальне буде складно, але є можливість для кастомізації. При цьому дається невелика кількість безкоштовного хмарного сховища і відсутність підтримки CSS і JavaScript.

Платформи для блогу

Будь-яка платформа для блогу – можливість повністю присвятити себе творчості. Немає необхідності вивчати код або займатися дизайном сторінок, так як сервіс заздалегідь все продумав і створив. Залишилося тільки розмістити власні думки.

WordPress

Переваги WordPress полягають в простоті внутрішнього редактора і функціональність, яка відмінно комбінується з величезним каталогом плагінів. Та й доопрацювати ресурс можна відносно дешево, так як фрілансери готові надавати свої послуги за безцінь. З мінусів можна відзначити вразливість до злому і необхідність знати англійську: найчастіше плагіни не локалізовані.

Livejournal

Живий журнал не тільки дає вести повноцінний блог, але і виступає в якості соціальної мережі з друзями, спільнотами та клубами за інтересами. Індексація відбувається швидко, ніякого додаткового обслуговування сервісу не потрібно. З недоліків “негарне” доменне ім’я третього рівня і обмеження в дизайні, функціоналі. Присутня реклама від сервісу.

Безкоштовні хостинги HTML

Підтримка HTML дозволяє мати чітке розуміння як і що працює, завдяки відсутності непотрібного коду і наявності необхідних тегів прямо в коді. Ручна верстка особливо стане в нагоді досвідченим вебмайстрам, які в будь-який момент зможуть виправити недолік сайту просто глянувши на код. Основним недоліком залишається людський фактор.

Найбільш популярні безкоштовні хостинги, це:

  • GitHub;
  • Ucoz;
  • Hostinger.

Дешеві варіанти платного хостингу

Дешевий варіант платного хостингу краще безкоштовного.

Підсумок

Як підсумок можна сказати, що безкоштовний хостинг — відмінна можливість спробувати себе в якості веб майстра, протестувати власні напрацювання і відредагувати наявні помилки. Але отримати дійсно потужний сервер з реальними передумовами до заробітку можна тільки з невеликими вкладеннями. В іншому випадку доводиться задовольнятися обмеженим функціоналом, повільною технічною підтримкою і відсутністю вибору дизайну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *